Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Księżycowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Księżycowy...

Wendy79 19:52, 26 maj 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
aga_pe napisał(a)


Aga, tak paczam i paczam...to kwitnące na fioletowo to bodziszek? Zakochana w nich jestem. Gdzie kupowałas?


Taki. Chcesz? Podzielę się. Ma jeden sezon i taki już ładny.





____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 19:56, 26 maj 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
aga_pe napisał(a)


i te z tyłuto też bodziszki? Bo,że z przodu też bodziszek, to wiem
Poszukuję w okolicy innych odmian niż mam


Z tyłu Sambory, jak rozrosną się, to też się z chęcią podzielę. Te kupowane internetowo. Mam jeszcze z dwie odmiany w rozsadniku. Czekam, co z nich będzie. Jak zakwitną, to pokażę, czy masz, bo chyba nazw nie mam.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 19:59, 26 maj 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Margarete napisał(a)
Warzywnik imponujący... ale cóż nazwa wątku zobowiązuje
widzaiłam masę nowo zakupionych roslin no i te juz rosnące piekne
A bylinówke będziesz mieć za chwile taka pełna i pyszna jak Agata P
Pozdrawiam




Większość tam widocznych, to od kogoś dostałam. Szajbnięty ogrodnik, szybko odnajdzie swoich , nawet w realu... Tak sobie pomyślałam ,że niedługo będę mogła dobro posłać dalej
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
aga_pe 23:04, 26 maj 2017


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Wendy79 napisał(a)


Taki. Chcesz? Podzielę się. Ma jeden sezon i taki już ładny.







Oczywiście, że chcę. Ale to chyba po przekwitnięciu nie? Jakoś muszę Ci też dostarczyć odętkę
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Wendy79 09:38, 27 maj 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Dzień dobry na urlopie







____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Nowalijka 11:06, 27 maj 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Skoro rozpoczęłaś urlop to życzę ci pogody (słonka za dnia a w nocy trochę kropelek deszczu) no i oczywiście wypoczynku i zregenerowania siły.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Wendy79 11:12, 27 maj 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Nowalijka napisał(a)
Skoro rozpoczęłaś urlop to życzę ci pogody (słonka za dnia a w nocy trochę kropelek deszczu) no i oczywiście wypoczynku i zregenerowania siły.


Dziękuję Elu, słonka nie musi być za dużo, ot tak, żeby można było spokojnie w ogrodzie pobuszować, a deszczyk co jakiś czas faktycznie się przyda.

Mam zamiar wypocząć przede wszystkim psychicznie, bo fizycznie... No cóż, od czasu do czasu, bo zew ogrodnika zapewne nie pozwoli
W tym roku zdecydowanie więcej czasu chciałabym spędzić na urlopie z rodziną, na leżaku, bo w tamtym urlopu i lata nie zaznałam. Przed nami wyzwanie pod tytułem: trawnik i kilka innych rzeczy do ogarnięcia. Na to drugie się cieszę, na to pierwsze zdecydowanie nie.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Nowalijka 11:28, 27 maj 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Ale urlopu od ogrodowiska nie wzięłaś?
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Wendy79 16:58, 28 maj 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Różankowe Dziewczyny, jeśli wpadniecie podpowiedzcie proszę, co dolega moim dwóm różom:

St.Cecilia: zabarwienie liści jakby żółte, taka była już w tamtym roku. Kiepsko rosła, w tym roku jakby krzak ładniej zbudowany, ale kolor liści taki sam. Czy to możliwe, że dostałam jakiś chory krzak?





The Alnwick Rose : problem z chorymi liściami, jak na zdjęciach. W tamtym roku zdrowa.



____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Anda 18:04, 28 maj 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Aga, St. Cecilia cały czas ma takie jasne liście? Bo młode są jasne, a później ciemnieją. Jeśli kiepsko rośnie to może mieć niedobory azotu, może i fosforu albo kalium. Jak często i czym nawozisz róże? Jak je podlewasz? No i jakie jest ph gleby?
Te brązowe listki na AR to może być jeszcze skutek przymrozków albo również niedobory pierwiastków.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies