Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród, mydło i powidło.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, mydło i powidło.

amelia_b 15:05, 03 gru 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
U nas tak samo, tylko mamy płóg samojezdny z glebogryzarki to nam śnieżek zepchnął z pomocą małżonka
____________________
Pogubiłam się po drodze
katel 15:21, 03 gru 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Oj Ami ale Wam zazdroszczę, mój eMuś połamany i ja wczoraj sama odśnieżałam cały wjazd, śnieg był za głęboki żeby go przepychać więc łopatowałam zdrowo ale dziś przynajmniej czuję że żyje - bo podobno w pewnym wieku jak nie boli to nie wiadomo czy się jeszcze dycha
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Kasya 15:26, 03 gru 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41715
rzeczywiscie, sniegu mnostwo i mnie tez jest, mokry i ciezki, niezadobrze zrobil niektorym roslinkom
patrze na fotke i zazdroszcze tego ogromu miejsca przed domem to nic ze duzo do odsniezania
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
katel 16:22, 03 gru 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
U nas ulica jest wąska więc przed domem musimy mieć miejsce do manewrowania i parkowania, nie wygląda to za ciekawie - taka kostkowa pustynia - ale jest niezbędne.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
KasiaWB 16:44, 03 gru 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
ale cudnie wygląda Twój zasypany ogród jak leży taka kołderka to wygląda ślicznie ja moją od frontu dzisiaj zdemolowałam bo bałwany lepiłyśmy )

Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
iwonadm 18:29, 03 gru 2016


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Dziękuję za podpowiedzi
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
katel 20:46, 03 gru 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
KasiaWB napisał(a)
ale cudnie wygląda Twój zasypany ogród jak leży taka kołderka to wygląda ślicznie ja moją od frontu dzisiaj zdemolowałam bo bałwany lepiłyśmy )

Pozdrawiam

Dzieciaki wreszcie mają trochę radości

iwonadm napisał(a)
Dziękuję za podpowiedzi

Nie ma sprawy , udało mi się już wstawić w wątku clematisowym wszystkie fotki.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
jolanka 21:25, 03 gru 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kasia, a zabezpieczasz jakoś powojniki? Wystarczy kopczyk czy trzeba okrecac pędy. Mam większość takich, które tnie się wiosną wysoko, 1-1,5
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
rozark 12:50, 04 gru 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
O rany! gdzie ty to pochowałaś te powojniki jak byłam u ciebie? Śliczne
Kasiu, nie bywam już w Lubelskim i nie zanosi się abym bywała. Może pomyślisz o rewanżu?
____________________
pozdrowionka
katel 16:32, 04 gru 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
jolanka napisał(a)
Kasia, a zabezpieczasz jakoś powojniki? Wystarczy kopczyk czy trzeba okrecac pędy. Mam większość takich, które tnie się wiosną wysoko, 1-1,5

Jolu ja zazwyczaj kopczykuję korą - kilka dni temu kupiłam 18 worków kory ale śnieg mnie wyręczył i kora poczeka , sypnę jak śnieg się stopi bo na razie to on jest najlepszym zabezpieczeniem. Pędów nie zabezpieczamy, powojniki zazwyczaj sobie radzą a jak coś przemarznie to wiosną wycinamy, nawet te późno kwitnące.
Tu jest film z dr. Marczyńskim na którym wszystko jest dokładnie opisane - ja jesienią nie przycinałam.
http://www.clematis.com.pl/pl/filmy/757-zabezpieczanie-w-ogrodzie
W ogóle u mnie przez tą ciepłą pogodę powojniki już wypuściły pąki, tu Blue Light.


rozark napisał(a)
O rany! gdzie ty to pochowałaś te powojniki jak byłam u ciebie? Śliczne
Kasiu, nie bywam już w Lubelskim i nie zanosi się abym bywała. Może pomyślisz o rewanżu?

Reniu u mnie najpiękniejszy miesiąc w ogrodzie to czerwiec - pracuje, żeby potem też było dobrze ale to jeszcze trochę potrwa . Muszę też przyznać, że zaniedbuje nawożenie powojników a to przedłużyłoby ich kwitnienie no ale czas mi się nie chce rozciągnąć .
Szkoda że już nie będziesz jeździła w nasze strony , dzięki za zaproszenie - bardzo chętnie, jak tylko nadarzy się okazja to będę się odzywać .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies