Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród, mydło i powidło.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, mydło i powidło.

rozark 17:32, 04 gru 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
____________________
pozdrowionka
olga80 20:18, 04 gru 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Przecierałam oczy ze zdumienia ile śniegu u Ciebie, nieźle się musiałaś łopatą namachać.Powojników nigdy nie kopczykowałam.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
jolanka 20:42, 04 gru 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
OK, skoro tak, to tylko trochę narzucę powojnikom na korzenie "czegoś" i zobaczymy ....wiosną Podoba mi się jeszcze trochę - obawialam się kupować od razu dużo bo nie mam pojęcia jak sobie u mnie poradzą.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
katel 23:28, 04 gru 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
olga80 napisał(a)
Przecierałam oczy ze zdumienia ile śniegu u Ciebie, nieźle się musiałaś łopatą namachać.Powojników nigdy nie kopczykowałam.

U mnie wszystko okorowane bo inaczej z chwastami bym rady nie dała a na zimę trochę więcej dosypuję . Przy odśnieżaniu namachałam się strasznie ale może dzięki temu trochę kalorii spaliłam .

jolanka napisał(a)
OK, skoro tak, to tylko trochę narzucę powojnikom na korzenie "czegoś" i zobaczymy ....wiosną Podoba mi się jeszcze trochę - obawialam się kupować od razu dużo bo nie mam pojęcia jak sobie u mnie poradzą.

To była dobra decyzja, stopniowo sprawdzaj - przy dużych zakupach i niepowodzeniu łatwo się zniechęcić. Koniecznie kup sobie jakieś z grupy Viticella lub późno kwitnących no i z botanicznych lub bylinowych one są mniej kapryśne. Ja jako jedne z pierwszych kupiłam Violę i Ernesta Markchama a one jeszcze w pierwszym roku pięknie mi zakwitły, miałam wtedy jeszcze niewiele roślin i tak się w nich zakochałam za to ich cudowne kwitnięcie .
Od kilku lat próbuje odszyfrować ich potrzeby i powiem szczerze, że ciągle mam nowe wnioski - te którym zrobiłam solidny drenaż mam wrażenie że podsychają , ostatnio sadzę je tak jak róże i zobaczę co mi z tego wyjdzie - w zeszłym roku jednego tak posadziłam i wynik był bardziej niż zadowalający.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Dominika11 19:09, 05 gru 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
katel napisał(a)

Dzięki Aganiu za takie pochwały , po dzisiejszym odśnieżaniu i ja się dogrzać nie mogę , jeszcze fotka z ośnieżonego ogrodu.

aleeeeeeeeee zima
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
kasja83 18:03, 06 gru 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Kasia ile śniegu u Ciebie!!!Zgarnęłam chyba wszystkim sąsiadom-machania łopatą może i dużo,ale widoki czarowne
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
katel 23:13, 08 gru 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Topi się, zobaczymy czy wszystko się wytopi czy coś jeszcze zostanie .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
agnieszka_m 06:21, 09 gru 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Jak ładnie zimowo było

u mnie też już po śniegu całą noc padał deszcz i dalej pada
śniegu zero
temp +3
____________________
Mój mały ogródeczek :).
asiak 18:41, 10 gru 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Witaj Katel
Trafiłam do Ciebie z polecenia Jolanki z "ogrodu z uśmiechem", jako znawczyni powojników
Będę prosiła Cię o poradę, ale najpierw przejrzę Twój wątek i popodziwiam troszkę
Pozdrawiam
____________________
AsiaDziałeczka Asi
katel 19:25, 10 gru 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
asiak napisał(a)
Witaj Katel
Trafiłam do Ciebie z polecenia Jolanki z "ogrodu z uśmiechem", jako znawczyni powojników
Będę prosiła Cię o poradę, ale najpierw przejrzę Twój wątek i popodziwiam troszkę
Pozdrawiam

Witaj Asiu! Znawczyni to stanowczo za wiele powiedziane ale faktycznie bardzo lubię clematisy i jeśli tylko będę potrafiła to chętnie podpowiem
Co do mojego wątku to taki ogród w budowie jeszcze - łatwiej znaleźć coś w wątkach tematycznych, właśnie w clematisowym niedawno wstawiłam .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies