Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie

Agania 20:33, 05 maj 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Amanogawa piękna, moje ogórki nawet nie wzeszły

Jutro zobaczę co kombinujesz, musze odstąpić compa...narka
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
20:46, 05 maj 2016
Kasya napisał(a)
amonogawa



powiem ci ze mocno dokarmiona ...kwiaty normalnie walcza o miejsce na gałązce ...nie samowite ...a juz myślalam ze moje super są (w lipcu ja kupiłam kwitnią pierwszy raz u mnie ) jak dla mnie to ona jest bardzo atrakcyjnym drzewem do ogrodu
Kasya 20:50, 05 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41722
eee_taam napisał(a)


powiem ci ze mocno dokarmiona ...kwiaty normalnie walcza o miejsce na gałązce ...nie samowite ...a juz myślalam ze moje super są (w lipcu ja kupiłam kwitnią pierwszy raz u mnie ) jak dla mnie to ona jest bardzo atrakcyjnym drzewem do ogrodu


ja tez w tym roku kupilam w szkolce dokarmili
moja stara az tak nie kwitnie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
MAD 20:57, 05 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Ale oblepiona kwiatami ta Twoja amanogawa! Jeden wielki kwiat. Łał!
____________________
Pozdrawiam! To tu…
ag_zie 20:59, 05 maj 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Amanogawa śliczna!!! A nawet powiem że cudna!!!! I skrzynie już obsadzone masz u mnie pomidorki malutkie jeszcze.
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
_Martini_ 22:47, 05 maj 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Co prawda trudno mi rozszyfrować nazwy na szkicu, szczególnie te zielone pola, ale pewnie chodzi o trawy więc podglądam i się uczę

Zazdraszczam warzywnika! A nawet bardzo zazdraszczam. Moje mikrusy jak w tzkim tempie będą rosły, jak do tej pory, to może na jesień skosztuję
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Kasya 00:09, 06 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41722
_Martini_ napisał(a)
Co prawda trudno mi rozszyfrować nazwy na szkicu, szczególnie te zielone pola, ale pewnie chodzi o trawy więc podglądam i się uczę

Zazdraszczam warzywnika! A nawet bardzo zazdraszczam. Moje mikrusy jak w tzkim tempie będą rosły, jak do tej pory, to może na jesień skosztuję


ag_zie napisał(a)
Amanogawa śliczna!!! A nawet powiem że cudna!!!! I skrzynie już obsadzone masz u mnie pomidorki malutkie jeszcze.


Jak będzie ciepło to pomidorki i inne warzywa powinny szybko rosnąć, te małe tez nadrobią
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Rench 01:03, 06 maj 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Nie potrafię projektować,ale rzuciłam okiem na twoją nową rabatę i nasuwa mi się pytanie,czy będzie dobrym rozwiązaniem róża Rostock w środku a miskant na zewnątrz.
Kiedy on zakwitnie,róży nie będzie widać,bo to rabatówka,a miskant co najmniej na 1,5m wybuja.
Palbiny tez z czasem wyrosną na krzaki,mój jeszcze mały,ale chyba u Gusiarz w ogrodzie do kwadratu,widziałam całkiem spore krzaczyska


Jeśli ta rabata ma być z każdej strony widoczna,może wysokie rośliny do środka daj,a niskie po zewnętrznej.
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Kasya 05:16, 06 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41722
Rench napisał(a)
Nie potrafię projektować,ale rzuciłam okiem na twoją nową rabatę i nasuwa mi się pytanie,czy będzie dobrym rozwiązaniem róża Rostock w środku a miskant na zewnątrz.
Kiedy on zakwitnie,róży nie będzie widać,bo to rabatówka,a miskant co najmniej na 1,5m wybuja.
Palbiny tez z czasem wyrosną na krzaki,mój jeszcze mały,ale chyba u Gusiarz w ogrodzie do kwadratu,widziałam całkiem spore krzaczyska


Jeśli ta rabata ma być z każdej strony widoczna,może wysokie rośliny do środka daj,a niskie po zewnętrznej.


Dzięki Reniu ze spojrzalas.
Nie jestem pewna tych miskantow dlatego wrzuciłem je do dużych donic żeby ewentualnie za rok przenieść, jak zobaczę jak wyglądają

Sioux jest malutki 07m

Ale pomyślałam teraz ze zamiast dronning ingrid dam yaku jima, tez niski
tak chyba będzie lepiej

A palibiny chce ciác w kulki
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
anna_t 08:57, 06 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
Kasya napisał(a)
a tu nowa rabatka, potrzebuje pomocy, wszelkie uwagi mile widziane

mam jeszcze lilie pomaranczowe

no i jakie mniejsze roslinki ??

mam lawende, molinie ED, seslerie



i to mniej wiecej tak

seslerie koniecznie, ladnie wiosną będzie a lawenda to wiadomo standard przy różach i kolorem pasuje
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies