Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka, moje małe miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka, moje małe miejsce na ziemi

gobasia 11:02, 15 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Przybiegłam się przywitać...witam Violu serdecznie
a tu dyskusja o warzywach to i ja dodam swoje 3 grosze
Szmaragd,bardzo dobra odmiana,dużo zielonej masy ,ja też go sieję...
tylko ja ten do mrożenia sieję w rządach zazwyczaj między ogórkami,i tam gdzie wysiewam fasole szparagową w drugim terminie...a ten do kiszenia ogórków rozrzucam po całym warzywniku
Pory i selery kupuję sadzonki
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Hana75 21:05, 15 lut 2016


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 618
Witaj Violu, czy ja dobrze zrozumiałam masz działkę POD i zamierzasz na niej pobudować dom całoroczny? Chcesz tu mieszkać i dojeżdżać do pracy ?
Czy to ma być tylko weekendowa "baza wypadowa"?
Ja mam działkę ok 30 km od miasta i pracy.
Zapraszam do mnie
____________________
Hania - Skrawek raju na ziemi... działka na stepie
hanka_andrus 19:20, 17 lut 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Byłaś u mnie dzisiaj, i odpowiedziałam na Twój post u mnie, A teraz muszę Tobie trochę w kąty pozaglądać.
Czytałam w poradach warzywnych dokładne opisy o produkcji pora i selera. Przeczytaj. I stosuj.

Ja pory sadzę w głębokich bruzdach, Potem podczas odchwaszczania ten dołek się wyrównuje, Tak że do jesieni cała grządka jest już równa.

Masz zdjęcia jakichś kwiatków ze swej działeczki?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 21:04, 17 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Tak Haniu czytalam i Twoje posty jak i posty w poradach warzywnych-bardzo cenne zresztą ,co do zdjec odpisalam Ci u Ciebie
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
violka171 21:07, 17 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
gobasia napisał(a)
Przybiegłam się przywitać...witam Violu serdecznie
a tu dyskusja o warzywach to i ja dodam swoje 3 grosze
Szmaragd,bardzo dobra odmiana,dużo zielonej masy ,ja też go sieję...
tylko ja ten do mrożenia sieję w rządach zazwyczaj między ogórkami,i tam gdzie wysiewam fasole szparagową w drugim terminie...a ten do kiszenia ogórków rozrzucam po całym warzywniku
Pory i selery kupuję sadzonki

Witam ciepło i radośnie,no właśnie chodziło mi by zamrozić na zime taki swój pachnący ach dziękuje za cenne informacje
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
violka171 21:11, 17 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Hana75 napisał(a)
Witaj Violu, czy ja dobrze zrozumiałam masz działkę POD i zamierzasz na niej pobudować dom całoroczny? Chcesz tu mieszkać i dojeżdżać do pracy ?
Czy to ma być tylko weekendowa "baza wypadowa"?
Ja mam działkę ok 30 km od miasta i pracy.
Zapraszam do mnie

Witaj,tak mam działkę rod i zamierzam budować domek całoroczny ,ja mam 7 km na działke autem lecz wiekszości dojeżdzam autobusem który objezdza kilka dzielnic i jazda 20 minut trwa heh
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 21:13, 17 lut 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
No to życzę szybkiej budowy! Co by bałaganu nie było.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 21:19, 17 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
hanka_andrus napisał(a)
No to życzę szybkiej budowy! Co by bałaganu nie było.

oj Haniu bedzie bałagan ale tylko na tej czesci gdzie ma stac domek (mam nadzieje),podzielilam dzialke na 4 kwatery na jednej basen i miejsce dla dziewczynek do zabawy na drugiej wyzej bedzie stał dom ,na trzeciej stoi obecny domek (altanka) i kilka drzew owocowych ( po wybudowaniu wyburzymy go ) a na czwartej oczywiscie warzywnik,a kwiaty wszedzie po trochu
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
violka171 21:31, 17 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Haniu by było jasniej dam zdecia dzialki ,tam gdzie wyrywalismy stara czeresnie bedzie stał dom,nizej bedzie miejsce dla dzieci basen itp,po drugiej stronie dzialki na przeciwko wyrwanej czeresni
teraz jest altanka a nizej warzywnik juz wrzucam fotki
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
violka171 21:38, 17 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies