Gdzie jesteś » Forum » Wystawy ogrodnicze » Chelsea Flower Show 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Chelsea Flower Show 2016

09:22, 26 maj 2016
mira napisał(a)
Hania gdzie to obejrzalas?

A jesli chodzi o chfs to ja do tego inaczej podchodzę - mój ogród to mój a realizacje na światowej wystawie to taka ciekawostka ze świata popatrzę zachwyca mnie chwasty i przestalam wyrywać no i lubczyk pewnie dosadze do rozchodnika i to jest wpływ wielkiego świata na mój raj.

I jeszcze jedno - jakie to niesamowite ze mamy Internet przecie ta wystawa ma swoje latta


tez chce link do róż

Miro jak byłam kilka lat temu w Poczdamie ogród Sanssouci ...tam juz były takie trendy ...buraki czerwone na rabatach kwiatowych rozły i kukurydza i zwykły koper ... to mnie wtedy zaszokowało ...bo u mnie były 3 wisterie warzywnik i trawnik jako taki
mira 09:30, 26 maj 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Wydaje sie ze trendy chwastow warzyw I ziol juz dobrych kilka lat są w menu projektantów.
Ja w zimie w Salzburgu na rondzie widzialam cudne rabatu z jarmuzem i kapusta ozdobn kiedyś pokazywalam.

No ale to wystwa i rządzi sie prawami wystaw wiec musi coś szokować chcby teraz formy bo już pokrzywa na rabacie nie robi wrażenia.
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Basilikum 09:33, 26 maj 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21731
potwierdzam zielsko, ziola i warzywa sa na rabatach i wystawach Bawarskich tez
a i na moich rabatkach rosnie mangold i salata
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
zbigniew_gazda 09:57, 26 maj 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Macie tu link do spotkania Davida Austina z Królową Elżbietą.

https://www.facebook.com/davidaustinroses/photos/?tab=album&album_id=990636977716876
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
10:19, 26 maj 2016
zbigniew_gazda napisał(a)
Macie tu link do spotkania Davida Austina z Królową Elżbietą.

https://www.facebook.com/davidaustinroses/photos/?tab=album&album_id=990636977716876


ooo świetnie dzięki
10:21, 26 maj 2016
Basilikum napisał(a)
potwierdzam zielsko, ziola i warzywa sa na rabatach i wystawach Bawarskich tez
a i na moich rabatkach rosnie mangold i salata


ja nie sadze na rabatach warzyw ...dlatego ze czasem rosliny ozdobne trzeba chemia popryskać ..mam tzw zagłebie gospodarcze ...i tam sie toczy inne zycie
Basilikum 10:26, 26 maj 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21731
ja sadze tylko takie, ktore jak popryskam nie bedzie szkoda wyrzucic, no i salate w fazie kwitnienia np. Juz jej nie zjem a wyglada super. Mangold mam na warzywnej grzadce i na kwiatowej.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Gardenarium 20:12, 26 maj 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/480-chelsea-flower-show-2016-czesc-i
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monteverde 20:16, 26 maj 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
eee_taam napisał(a)


ooo świetnie dzięki

Królowa świetnie wygląda
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
ANNAZKRAKOWA 22:08, 31 lip 2016

Dołączył: 14 kwi 2014
Posty: 1
Nie wiem, czy mogę tu zagadnąć w temacie Chelsea 2017
Poszukuję towarzyszki lub towarzysza w następnym roku do zwiedzania i podróży. Razem zawsze raźniejWiek generalnie obojętny ale na wszelki wypadek podaję, że ja mam 40 lat.

pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
Ania
____________________
Ania
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies