Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu narazie jest ściernisko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu narazie jest ściernisko...

BasiaLT 17:07, 26 sie 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
roma2 napisał(a)
Nie wiem jaką hostę mam pod domkiem ogrodnika (sąsiad z Opola mi dał "kawałek"), ale wygląda jak Twoja. W tym roku grad ją sponiewierał, ale będzie kwitła, zrobię zdjęcie i wstawię u siebie. Bardzo ją lubię.


Romus byłam u ciebie i wydaje mi się ze masz dokładnie taka samą. Tylko twoja jest dużo większa.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 17:11, 26 sie 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Nie wiadomo kiedy pojawiły się u mnie ziemowity. Trochę szybko...
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 17:17, 26 sie 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Oczywiście non stop kwitną bratki. Wyciepalam ich chyba srylion a one i tak się wysiały. Wrzosy tez dają radę mimo że wiosną juz stałam nad nimi z łopata. Chyba się wystraszyły
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Kasik 17:24, 26 sie 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Ja od trzech lat nie kupuję bratków, a one to tu, to tam same rosną nie wiedzieć czemu.

Nawet nie wiesz jak sie ciesze z tych rozplenic. No w życiu bym ich nie poznała gdyby były mniejsze. I co ciekawe? wysiały się tam gdzie kora - po prawej stronie, bo z tyłu na ziemi nie ma ani jednej. Tu miały chyba wilgotniej

Posadzisz sobie i za jakiś czas będziesz się cieszyła z pięknej rozplenicy. Ja jestem nią zachwycona. Żadna u mnie nie jest tak piękna.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
BasiaLT 17:29, 26 sie 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Kasiu bo rozplenice są cudne po prostu. Nawet jak mają tylko liście to tak pięknie faluja na wietrze. A jak mają "szczoteczki" to już sama bajka. Zwłaszcza po deszczu albo rosie.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 21:18, 27 sie 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Prezent od Emusia na rocznicę ślubu. Wrzosy, hortensje Pinki Vinki i Polar Bear. No i budleja, która nie za bardzo mi pasuje ale Emus zrobił oczy jak Kot ze Shreka wiec wzięliśmy
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
zoja 21:23, 27 sie 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
oczy jak kot ze Shreka
Pieknie!
Gratulacje i najlepszego na dalsze lata razem!
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
BasiaLT 21:31, 27 sie 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
zoja napisał(a)
oczy jak kot ze Shreka
Pieknie!
Gratulacje i najlepszego na dalsze lata razem!


Bardzo dziękuję
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
hanka_andrus 21:58, 27 sie 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Wielu wspólnych rocznic w zdrowiu i miłości. Z biegiem lat coraz trudniej i o jedno, i o drugie. Żeby Wam tego nie zabrakło!

No i bukiet okazjonalny

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
BasiaLT 22:11, 27 sie 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
hanka_andrus napisał(a)
Wielu wspólnych rocznic w zdrowiu i miłości. Z biegiem lat coraz trudniej i o jedno, i o drugie. Żeby Wam tego nie zabrakło!

No i bukiet okazjonalny


Bardzo dziękuję Haniu my obchodziliśmy 9 rocznicę. Dla niektórych to już a dla niektórych dopiero.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies