Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 21:40, 24 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762

Motyle z wyspy kwiatowej Mainu





Slawne schody na wyspie kwiatowej Mainau.
____________________
Bawarka
Kasiek 21:46, 24 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
jezioro Bodenskie...tez mam blisko

Las rh na wyspie kwiatowej Mainau...





____________________
Bawarka
Kasiek 21:52, 24 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Musze na dniach porobic fotki tych moich najblizszych zakamarkow okolicznych, zamek, pod ktorym mieszkam , jezioro, pola w mgle...Chcecie ?

____________________
Bawarka
wiunia 07:04, 25 paź 2016


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Kasiek napisał(a)
Musze na dniach porobic fotki tych moich najblizszych zakamarkow okolicznych, zamek, pod ktorym mieszkam , jezioro, pola w mgle...Chcecie ?




Chcemy bardzo!!!!

P.S. Kasiu dzięki za zrozumienie... mam teraz ciężki czas ale walczymy
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Borbetka 09:57, 25 paź 2016


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Oooo, Kasiek aleś mnie rozbawiła tym wpisem o psiakach. Bo kijowy poranek mam i dziękuję Ci bardzo za taką dawkę dobrego dowcipu. Nacieszyłam ślepia kolorami też.
____________________
borówcowy wizytowka
ZieloneWrota 10:11, 25 paź 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Kasiek napisał(a)
Musze na dniach porobic fotki tych moich najblizszych zakamarkow okolicznych, zamek, pod ktorym mieszkam , jezioro, pola w mgle...Chcecie ?


No pewnie, spełnij marzenia i wprowadź ten nieziemski klimat chociaż na tą chwilę nacieszę moje patrzałki, pozdrawiam
____________________
Agataod początku
zbigniew_gazda 13:56, 25 paź 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11137
Dzięki Kasiu za foty Raju.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Alicja169 14:05, 25 paź 2016


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Wyspa kwiatowa wprost bajkowa.
Już sprawdziłam jaką mam drogę do pokonania, aby to cudo zobaczyć.. tylko 1400 km.
W przyszłym roku, wiosną zaplanuję taką podróż, przez Wrocław i dalej, może po drodze jeszcze coś ciekawego się trafi?
To cudownie mieszkać w takim miejscu..
Pozdrawiam z deszczowego Mazowsza
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Krys 14:16, 25 paź 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Kasiu ale niesamowite widoki pokazujesz,az chce sie zyc!
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
eda 14:49, 25 paź 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Kasiek napisał(a)


Pozwol Wiolu ze przytocze wczorajsza rozmowe z kolezanka na ten temat

Dzisiaj za srylionowym razem, gdy ktos zapytal sie mnie ( na widok mojego psa) ,,co to,,( majac na mysli rase) odpowiedzialam - pies.
Czy bylam nieuprzejma?

Obydwa wzielam w gory. Fajny widok, wywolywal usmiech na twarzach ludzi, jeden pies niecale kilo ale ogon i uszy zadarte jak u lwa, drugi ponad 70 i latajace gile (czyt. gluty) kolo niego...I w okolicy 5 metrow. Czasami nawet, jak sie postara to i dalej.

Srylion razy ludzie sie pytali co ten duzy je. Opowiadalam ze dzisiaj zje tego malego. I dlatego ten maly idzie dzisiaj z nami, zeby mieso nie bylo zlezale. Tez to powiedzialam srylon razy.
Czy bylam nieuprzejma?

Nieee. Raz odpowiedzialam ze czasami je mozgi....ale tej pani co zapytala czy je mieso, odpowiedzialam ze nic jej nie grozi...


Wiuniu, moje piecha lubia spacery ale tego malego zawijam juz w szalik i wsadzam do plecaka, za zimno dla niego. Dog juz coraz starszy...Oszczedzam je jak tylko moge, obydwa. Staram sie zeby moje wycieczki nie byly dla nich meczace. Kiedy ide wysoko w gory, one zostaja na dole
Albo w domku przed kominkiem.











jak ja cię kocham za Twe rozważania hiiii tak się uśmiałam och brakuje mi tego naptrawdę ....
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies