Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016

hanka_andrus 23:14, 27 wrz 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Elisko,
samozaparcie jest siłą wyższą od chcenia.
Bo od słowa chcę do czynu droga daleka,
i nie zawsze w wykonamniu natychmiastowa.
Natomiat, jak powiem: zrobić to muszę,
to na kolanach, w kucki,a nawet na siedzeniu,
robię to co mam w planach, bez oka zmrużenia
i nawet, na mą duszę, hektar ziemi poruszę!

Jesiennie pozdrawiam.



____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 09:30, 29 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Hej Hania,padało u Ciebie coś,bo u mnie nic ani kropli
po dwóch dniach mojej nieobecności w ogrodzie czas ruszyć zadek i jechać
czekam jak tylko Krasnalkę zaprowadze i o 11 w drogę
miłego dnia
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
Milka 17:37, 29 wrz 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hanka_andrus napisał(a)
Kochani, dziękuję za słowa poparcia. Do sklepu nie dotarłam trzonków nie kupiłam, musiałam stare stylisko skrócić,żeby móc cokolwiek dziś zrobić. POsadziłam 3 róże, kolejne 3 zadoniczkowane czekają na wolne miejsca, których nie ma, bo zajmują je dalie. Oczywiście było wielkie lanie wody, bo na niebiosa nie mogę liczyć.

No i było orywanie pigwowca i pigwy. Trochę posiedziałam przy podlewaniu, trochę pogadałam z sąsiadką i dzień od 9:00 do 16:00 zleciał migusiem.

Owoce zostały już zawiezione do domu. jutro część ląduje w sokowniku. Teraz sesja zdkjęciowa. Jak naprawiałam widły, nie pokażę, bo to jet prowizorka na moment, ale działa i o to chodziło.

Pigwa


Zapas pigwowców


Hania, prowizorki najtrwalsze, u mnie w domu juz 18 lat się trzymają
Zbiór piękny i obfity, ciekawe czy pachnie tak, jak te zwykłe pigwowce, pozdrowienia slę i podziwiam hart ducha, co masz robic, robisz
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hanka_andrus 17:58, 29 wrz 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Tak Irenko. Prowizorki sa niemal wieczne. Mojego ślubnego już 7 lat nie ma, a jego prowizorki trwają.

Co do hartu ducha - jak się zawezmę to i zrobię. Dziś jechałam do ogrodu bez konkretnego planu. A wyszło, że skopałam grządkę po fasolce szparagowej, zlikwidowałam cukinie, naszykowasłam 2 pojemniki do wywiezienia na śmioetnik, i z grubsza plan na kolejną wizytę.

Padało trochę wczoraj. Z przerwami mżawka z deszczem, ale dziś w ogrodzie więlkiego nawodnienia nie widziałam.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Milka 18:01, 29 wrz 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
To dobrze, że choć mżawka, kupa pracy, ja cię podziwiam, ale to wiesz, stale nie będę kadzić, dobrej nocy, uciekam, bo robota czeka
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hanka_andrus 18:06, 29 wrz 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Irenko, moje kilka metrów to nie to co u Ciebie pół hektara. Wy to dopiero sie urabiacie po pachy! Ale za to efekt jest! I jest gdzie się zatracić przy robocie. Buźka!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
eda 18:43, 29 wrz 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hanka_andrus napisał(a)
Kochani, dziękuję za słowa poparcia. Do sklepu nie dotarłam trzonków nie kupiłam, musiałam stare stylisko skrócić,żeby móc cokolwiek dziś zrobić. POsadziłam 3 róże, kolejne 3 zadoniczkowane czekają na wolne miejsca, których nie ma, bo zajmują je dalie. Oczywiście było wielkie lanie wody, bo na niebiosa nie mogę liczyć.

No i było orywanie pigwowca i pigwy. Trochę posiedziałam przy podlewaniu, trochę pogadałam z sąsiadką i dzień od 9:00 do 16:00 zleciał migusiem.

Owoce zostały już zawiezione do domu. jutro część ląduje w sokowniku. Teraz sesja zdkjęciowa. Jak naprawiałam widły, nie pokażę, bo to jet prowizorka na moment, ale działa i o to chodziło.

Pigwa


Zapas pigwowców



ale wielkie owoce super u mnie ni ma bo przesadzałam ale to nic za to mam pierwsze jabłuszka i z tego się cieszę Hanusia pozdrawiam serdecznie kochana Kubanek świetny oznaczony właścicielką
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
violka171 19:24, 29 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
hanka_andrus napisał(a)
Tak Irenko. Prowizorki sa niemal wieczne. Mojego ślubnego już 7 lat nie ma, a jego prowizorki trwają.

Co do hartu ducha - jak się zawezmę to i zrobię. Dziś jechałam do ogrodu bez konkretnego planu. A wyszło, że skopałam grządkę po fasolce szparagowej, zlikwidowałam cukinie, naszykowasłam 2 pojemniki do wywiezienia na śmioetnik, i z grubsza plan na kolejną wizytę.

Padało trochę wczoraj. Z przerwami mżawka z deszczem, ale dziś w ogrodzie więlkiego nawodnienia nie widziałam.


widzisz a ja jechałam z konkretnym planem i prawie cały plan w łeb poszedł,bo zle zamnknełam drzwi i starsza Krasnalka nie miala jak sie do domku dostac,i po godzinie w ogrodzie w te pedy do domu,ech ta moja głowa ostatnio coś szwankuje
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 19:56, 29 wrz 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Violuś, bo za dużo miałaś planów! Jak byś miała tylko jeden, to zamykałabyś drzwi bez stresu. I było by gites!
Na jutro nic nie planuję. Tzn domowe plany są, ale ogród pierwszy póki pogoda. Zobaczę więc co sie ulęgnie przez noc. Deszcze zapowiadaja w tygodniu po niedzieli, muszę więc korzystać z każdego słonecznego.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 20:17, 29 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
a ja jutro z rana do szkoły z cuksami bo dzień chłopaka,popakować ładnie ,i o 10 wyruszam oczywiscie tylko jako pomoc opiekuna grupy, z grupą młodszej Krasnalki na lody jak pogoda dopisze i plac zabaw,a o 14.30 urząd pracy ,jaka mnie znowu "ciekawa "oferta pracy czeka?nie wiem cały czas mi daja albo na dwie zmiany albo od 12-20 a gdzie dzieci i opieka????????
juz w tym miesiacu mialam takie trzy
poznym popoludniem odrobić z Krasnalkami lekcje-tzn DOPILNOWAC
i kokardy po mału robić na pasowanie 1-szo klasistów,tylko 66 szt
i jak mam ogrod ogarnąc,wiecznie coś i ciągle w biegu ach....
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies