Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Milka 08:48, 19 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Katkak napisał(a)
Irenko przyszłam w kwestii niebieskiego zakątka. Możesz go pokazać? Zaraz powymyślam, a póki co na priv Ci coś podeślę

Priv odczytany, foty w poniedziałek, w domu nie mam, raczej na tablecie wiszę, pora laptop znieść
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 08:58, 19 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
gosika67 napisał(a)
Milko witaj łubiny są 2-letnie ? Już masz pączusie u hortensji a u nas ni widu ni słychu chociaż na bzie pąki się pojawiają i przebiśniegi wychodzą. Pozdrawiam.

Gosia, są jednoroczne, kwitna w tym samym roku od wysiania i wieloletnie, te zakwitną w drugim roku od posiania. O to jednak są symptomy wiosny, pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 09:01, 19 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Rosa napisał(a)

Ależ tu ruch u Ciebie .
No proszę, jak czasami niewiele do szczęścia potrzeba . Cieszę, się razem z Tobą, bo wiem co to znaczy. Przed świętami przez tydzień byłam bez wody.
Irenko, Ty wiesz na pewno co zrobić. Kupiłam kłącza w torebkach i torfie. Za zimno by sadzić do gruntu, u mnie ziemia zmarznięta i woda stoi. Posadzić je do doniczek i gdzie trzymać?
A może zostawić jeszcze w garażu?
Rok temu posadziłam w kwietniu do gruntu czarne orliki i nic z nich nie było.
Poradź proszę.

Rany, brak wody w takim czasie, to masakra.
Ewo, na razie to klącze przetrzymalabym w garazu, a w marcu mozesz dać do donicy i na slonecznym miejscu trzymac. Mnie też ten czarny nie wyszedl, myślę źe to wina kłącza.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 09:02, 19 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bogdzia napisał(a)
To się umordowałas bez tej ciepłej wody, nie zazdroszczę, dobrze ze juz masz i humor lepszy a poprawa figury tez sie liczy


Dobrze, źe minęło. Teraz jak wrócę uciapana z ogrodu, mogę się wytaplac w wannie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Rosa 10:22, 19 lut 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Dzięki Irenko, tak zrobię .
Jana 13:05, 19 lut 2017


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
ja jeszcze nie rozpoczęłam sezonu, zima trzyma nadal więc się nacieszę , że u Ciebie już prawdziwe przedwiośnie ja się przyłaczam do prośby Katki bo Twój niebieski zakątek mnie inspiruje i myślę nad czymś
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
13:24, 19 lut 2017
Do Agani zajrzę
Nie raz zastanawiam się dlaczego tu potrafią tak obniżyć ceny a u nas..uschnie nie obniżą a wyrzucą Bo też tak widziałam,uschnięte badyle w donicach a cena normalna. Tylko do kosza się nadawało.
Z zakupami ogrodowymi wstrzymuje mnie to,że nie zawsze wracam autem swoim.Bo podejrzewam,że pół sklepu bym zabrała
Justyna 18:22, 19 lut 2017


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Cześć Irenko
Obejrzałam wizytówkę. Zaskoczyły mnie zdjęcia z '97, nawet nie przypuszczałam, że tak to wyglądało.
Niebieskiego zakątka jestem ciekawa na żywo. No i wiosną czekam na kwitnienie Waszych magnolii, rh, azalii. No i Paulowni. Ciekawa jestem też jak tam z Albizia. A propos magnolii, zrób mi proszę porównanie odmian Pirouette i Wildcat. Twoje subiektywne zdanie o nich. Mam ochotę na drobnokwiatową. Patrząc na kwiaty bardziej podoba mi się Wildcat. Któraś może pachnie? Gdzie kupowałaś? Chyba w tym roku też będę ściągała zamówienie z Plantmaru. Wujek i znajomi upatrzyli sobie Grandiflorę i mnię męczą. Moja tfu tfu, ma się dobrze. Jakbyś coś chciała, daj znać. Buziaki dla Was
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
sylwia_slomc... 20:43, 19 lut 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81723
Woda wróciła cieszę się razem z Tobą, teraz życie już łatwiejsze skoro z wodą
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
wojtas2101 23:59, 19 lut 2017


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Zdjęcia wrzucone, trochę widać jak je przymroziło pewnie jakieś przeciągi.
____________________
Ogród przydomowy - Hosty Wizytówka-Ogród przydomowy-Hosty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies