Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

Kasia_CS 00:21, 25 cze 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Aaa! i z kolorem zoltm w ogrodku mam dokladnie to samo... u kogos - super! u mnie, niekoniecznie Choc mam niechcacy żółtą pnącą różę, ktora kupiłam mysląc, ze to biała.. ale pewnie bez zalu zastąpię ją jakąś inną
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
dominika_ 08:11, 25 cze 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Zdjęcia pooglądałam i się pozachwycałam, wizyty w Powsinie zazdraszczam, powiedz mi jak dałyście radę w tym upale spacerować? Ja mam problem z wyjściem i przyjściem z ogrodu. Nie dla mnie taki klimat.
Pozdrawiam
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
agnieszka_m 09:51, 25 cze 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Jakie piękne zakupy poczynilaś
____________________
Mój mały ogródeczek :).
jolanka 10:01, 25 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kasia_CS napisał(a)
Jolanko!! Ogarnęłam caaaaluteńki wątek Gdzieś mignęłaś mi najpierw u kogos, zobaczyłam, że jeszcze nie ma "pińciuset" stron, więc zabrałam się do czytania, tym bardziej, że rabaty u Ciebie dosyć świeże. Ja można powiedzieć, że zaczelam dopiero w tym roku prace w ogrodku i podglądam sobie jak radza sobie inni, którzy tez sa bardziej na początku a nie mają wieloletnich ogrodów.

Na początek - brawa za przygotowanie ziemi pod trawnik, mega oklaski, naprawdę robi wrażenie ogrom pracy!!

Piękne różyczki posadziłaś - ja z Twoich mam New dawn - szkoda, że takie nietrwale kwiaty, ale za to dużo Mam tez cinderelle ale jak oglądam inne roze, to mi się zachciewa, oj bardzo.. U mnie jeszcze Louise Odier i 3 NN.

Bukszpanowe obwodki też coraz bardziej mi się chce... lista chciejstw sie wydluza, a miejsca mało, wrrr...

Będę zaglądać, bo miło się czyta u Ciebie
Buziole!


No ładnie, 500-tki chciałaś haha, to jeszcze trzeba będzie poczekać.
Mam nadzieję, że sie nie zawiodłaś, chociaż to dopiero początki
Ja tez podglądam innych, założyłam nawet specjalny zeszyt, w którym notuję sobie fajne zestawienia roślin

Trawnik dopiero będzie, ale sama jestem zadowolona i mam nadzieję, że spelni moje oczekiwania - latanie na bosaka i z e r o piachu w domu

New dawn bardzo mi się podoba, ale będę musiała przesadzić różę, która jest z przodu - obie są duuuże - widzisz, nowicjuszka

Cinderella miala dopiero jeden kwiatek ale wygląda na to, że jest na swoim miejscu.

Kasiu, lista chciejstw nie maleje, a rośnie na razie jeszcze mam dużo miejsca, zobaczymy co dalej.
Cieszę się, że do mnie zajrzałaś, zapraszam częściej


____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 10:02, 25 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
dominika_ napisał(a)
Zdjęcia pooglądałam i się pozachwycałam, wizyty w Powsinie zazdraszczam, powiedz mi jak dałyście radę w tym upale spacerować? Ja mam problem z wyjściem i przyjściem z ogrodu. Nie dla mnie taki klimat.
Pozdrawiam


Jestem ciepłolubna ale co za dużo to niezdrowo, trochę mnie wczoraj "zaróżowiło" tu i ówdzie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 10:03, 25 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
agnieszka_malysa napisał(a)
Jakie piękne zakupy poczynilaś


Zaraz schowam w cień
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
agnieszka_m 10:04, 25 cze 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
jolanka napisał(a)


Zaraz schowam w cień

Musowo chowaj bo szkoda
u mnie już w cieniu jest 29 stopni
____________________
Mój mały ogródeczek :).
jolanka 10:05, 25 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kasia_CS napisał(a)
Aaa! i z kolorem zoltm w ogrodku mam dokladnie to samo... u kogos - super! u mnie, niekoniecznie Choc mam niechcacy żółtą pnącą różę, ktora kupiłam mysląc, ze to biała.. ale pewnie bez zalu zastąpię ją jakąś inną


Widziałam w Powsinie żółte róże, nie powiem, były śliczne, ale jak wybierałam do zdjęć, to jakoś tak zawsze do tych kremowych, bialych, fioletowych
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 10:06, 25 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
agnieszka_malysa napisał(a)

Musowo chowaj bo szkoda
u mnie już w cieniu jest 29 stopni


U mnie na scianie domu jest czujnik temperatury - teraz jest 36
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
mirkaka 17:56, 25 cze 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9498
Za płotem niemal tak pięknie jak w ogrodzie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies