Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Iwk4 09:18, 11 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
_Martini_ napisał(a)
Super wyszły te roszady na rabacie z trzcinnikami. Bardzo ładnie wszystko. Maki kojarzyłam tylko takie zwykłe z pola, a Twoje ciekawe są. Mieliście dziś ładną pogodę; u nas leje cały dzień.

Martynko, co do pogody, to mam opóźnienie z odpowiedzią. Wczoraj lalo mocno i burza była. Podlalo ogród.
Zajęć mam ostatnio mnóstwo, staram się wszystko ogarnąć. Ogrodowo przycięłam wreszcie bukszpany i pielę. Intensywnie.
Maki, jak chcesz, zbiorę ci trochę nasion. Potem same się bedą wysiewać.
____________________
Ogródek Iwony II
tulucy 12:56, 11 lip 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Iwonko, a dla mnie byś zebrała trochę też?
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Iwk4 13:10, 11 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Łucjo, oczywiście
Zaraz sobie zapiszę, by nie zapomnieć
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 13:10, 11 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
ania_wesola napisał(a)
Iwonko czy w donicach przy tarasie masz jeszcze to zestawienie berberysa z miskantem. Widziałam w innym wątku (Umiejętne zestawianie roślin, zgrane duety - wyłącznie przykłady kompozycji) i jestem ciekawa jak takie zestawienie sprawdziło się u Ciebie

Aniu, witaj. Niestety w drugim sezonie Gracilimusy zmarzły po trudnej zimie. Na dodatek w tym czasie Toszka pisała o złym sąsiedztwie roslin. I tak miskanty i berberysy, to złe sąsiedztwo. Zatem nie dosadzałam. Berberys się pięknie rozrósł i zajął całe miejsce. Podsadziłam tylko zurawką. Mi się se berberysy w polączeniu z czerwonymi różami obok też bardzo podobają. Gotki za tydzień. Nie mam chwilowo dostępu do zdjęć.
____________________
Ogródek Iwony II
olga80 13:36, 11 lip 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Iwonka dawno u Ciebie nie byłam a masz tak pięknie w ogrodzie.Miło pooglądać zdjęcia takiego przemyślanego ogrodu.U nas też deszcze i burze w zeszłym roku susza w tym ciągle pada.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
_Martini_ 15:46, 11 lip 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Iwonko, na razie dziękuję za szczere chęci, ale ja muszę chwilę przystopować z dodatkami na różance. Jakby co, to będę wiedziała gdzie zapukać. Chociaż w sumie, to może wcale nie dać ich na różankę... hmmm, a jak wyglda cała roślinka w sensie liście i łodyga?
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Iwk4 17:49, 11 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Nie, maki na rozankę chyba nie.
Fotkę zrobię za kilka dni
____________________
Ogródek Iwony II
Margo 22:06, 11 lip 2017


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Iwk4 napisał(a)

Gosiu, remont trwa. Więc czasu mam mało. Ale wszystko, co bylo zaplanowane na sobotę, zrobione.
Przepraszam, ze tak nagle wpadlismy do Ciebie. Za to miło spędziłam czas i twoj ogród bardzo mi się podoba. Bardzo. Zazdroszczę ci tej przestrzeni, ktorą u mnie skradł budynek gospodarczy. Bo powierzchniowo mamy chyba podobne działki.
Zapomniałam ci ukopać zurawkę krwistą. Następnym razem dostaniesz


Wizyta znienacka super, bardzo się cieszę że zrobiliście nam taką niespodziankę. Zapraszamy częściej
Żurawkę przy okazji poproszę, mam nadzieję że uda Nam się do Was dojechać w sierpniu.
Wstawię zdjęcia różańki pożarnej przez stipę, choć po wczorajszej ulewie stipa się położyła . Jutro znów ma padać całe popołudnie, jak tak dalej pójdzie to z różańki niedługo mało co zostanie, róże złapią grzyba a stipa bedzie lezala
____________________
Gosia
Ewa777 22:37, 11 lip 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18398
Fajne spotkanko miałyście dziewczyny Gosia ma cudny ogród, wyszystko pięknie skomponowane

Iwonko, a zapiszesz dla mnie nasionka ożanki? Spodobała mi się ta roślinka
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Iwk4 22:45, 11 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewuniu, jak tylko będę umiała zebrać, oczywiście
Jest super
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies