Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

21:34, 19 mar 2016
Iwk4 napisał(a)
Oglądałam dziś bukszpany w Janinie. Były przesuszone. Nie zdecydowałam się na nie. Potrzebuję trochę na obwódkę. Jutro zobaczę, co mają w Obi.
Liczę na bukszpany i hiacynty.


kupiłam w zeszłym roku 1szt. bo mi brakło i melduje ze zdechł. te z Obi mi się wydaja najlepszej jakości ...po pierwszej zimie marnieją ale potem nie ma z nimi problemów
blyxa 21:45, 19 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Przybiegam i ja podpisać listę obecności
Ósma strona - zdecydowanie nie szaleję z moim refleksem
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
lindsay80 22:13, 19 mar 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Mi się udało dziś miedzianem popryskać, całe szczęście bo cały kolejny tydzień u nas deszcz prognozowany.
____________________
Tu ma być ogród :)
tulucy 22:34, 19 mar 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Ja wyszłam po południu zawieźć dziecię na urodziny i tak zmarzłam, że w ogóle nosa na ogród nie wyściubiłam. W ubiegłym roku z gałązek brzozowych miałam świąteczny wianek na furtce. Ale zaopatrzenie rośnie i u mnie i u sąsiadów pozdrawiam
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
bacowa 22:39, 19 mar 2016


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Co miedzianem będziesz pryskać.Wertykulacje zaczełam robić ,jeszcze 2 dni i skończę.
Iwk4 22:40, 19 mar 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
eee_taam napisał(a)


kupiłam w zeszłym roku 1szt. bo mi brakło i melduje ze zdechł. te z Obi mi się wydaja najlepszej jakości ...po pierwszej zimie marnieją ale potem nie ma z nimi problemów

Dziś wyglądały na mocno wysuszone. Nie lubię, jak w sklepie nie dbają o roślinki. Może bym się skusiła, gdyby nie jutrzejszy wyjazd
Wzeszłym roku kupowałam w Obi. Z dwóch sadzonek robiłam małe kulki. Ładne są, o drobnych listkach.

Jakby co, to zamówię w sieci
____________________
Ogródek Iwony II
polinka 22:42, 19 mar 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Jestem ciekawa Twoich okrągłych jaj
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Iwk4 22:55, 19 mar 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Polinko, mokre jest. Jeszcze balona nie przebiłam. Miękkie. Zbyszek mówi, że z nich powinna woda odparować, by gips stwardniał. Jakby już złapały formę, to bym przebiła balon. Nie wiem, czy wszystko zrobiłam dobrze. Samą mnie ciekawi, co w środku powstało
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:01, 19 mar 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
bacowa napisał(a)
Co miedzianem będziesz pryskać. Wertykulacje zaczęłam robić ,jeszcze 2 dni i skończę.

Drzewka owocowe, klony, bukszpany - to głównie
Ewa, my we wrześniu trawę wertykulowaliśmy po raz drugi. Trawa nie odbiła. Tym razem poczekam jeszcze. Wygląda kiepsko. Tak w ogóle, to będziemy dosiew robić, w przyszłości lekko podniesiemy trawnik, by równo z krawężnikami był. Ale najpierw kostka na podjeździe. Trochę ziemi będzie zebrane, to będzie czym dosypać. Resztę kupię, jakby brakowało. Ale to jeszcze nie wiem kiedy

Dziś kupiłam dolomit. Pójdzie na trawnik, pod lawendę, perowską ..
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:02, 19 mar 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
blyxa napisał(a)
Przybiegam i ja podpisać listę obecności
Ósma strona - zdecydowanie nie szaleję z moim refleksem

Witam Cię. Nie ważne, która strona. Fajnie, ze jesteś. Blyxa, jak masz na imię?
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies