Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ania z zielonego wzgórza :-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ania z zielonego wzgórza :-)

Ania 16:31, 13 maj 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
A to druga strona działeczki, która czeka na ogarnięcie, pod siatką obok kamienia 3 brzozy, 2 cisy jeden summergold, jodła koreańska Silberlocke, sosna i świerk kłujący, jest tam jeden berberys czerwony i trochę barwinku i jeden ognik , i tam właśnie chcę zrobić rabatkę , może jakieś funkie pod brzozami a dalej pomysłu brak z boku od drogi obsadzone Żywotnikiem Aurescens, a przed nim rabatka z poziomeczkami, truskaweczkami, szczypiorkiem i boróweczką i tam też przy daszku winogron siedzi malusieńki.
Na końcu tuj buduje się śmietnik w miejscu gdzie stoją kontenery, a przy kostce sosna górska mugo /było 5 ale widzę że na pewno to żyje 3/ i co dalej?
Ta część działki od tego czerwonego domku mniej więcej pod pierwszy krzaczek przy płocie będzie zabudowana garażem, więc ją zostawiam w spokoju ale mimo wszystko jakoś pusto co? Może ktoś ma jakiś pomysł



____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Ania 16:41, 13 maj 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Pomóżcie mi trochę , plisssss bo od tego oglądania to już całkiem zgłupiałam
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Linka 16:58, 13 maj 2011


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
Ania napisał(a)
Pomóżcie mi trochę , plisssss bo od tego oglądania to już całkiem zgłupiałam


Ja nie bardzo pomogę, bo niewiele się znam ale muszę przyznać Ci rację, że im więcej oglądam i czytam tym większy mętlik w głowie.
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Ania 17:27, 13 maj 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Tak, już teraz to naprawdę nie wiem co wybrać podobają mi się i bukszpany i kwitnące kolorowe i rabaty żwirowe takie ascetyczne i lawenda i z tego wszystkiego mam już oczopląsy
Dzięki Linka za chęci , może ktoś się zlituje i da jaką fachową radę, a póki co to zostało oglądać
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Ania 17:29, 13 maj 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Linka ale Ty masz cudowny domek i ogródek, toż Ty jesteś profesjonalistka w porównaniu do mnie a jaka skromnisia
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Ana 08:47, 14 maj 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Aniu i ja mam podobnie - im więcej czytam tym więcej mam chciejstw - i chciałabym róże i hortensje i bukszpany i drzewo i pnącza...tylko dzialka trochę za mała na to wszystko

____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Ania 16:12, 14 maj 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Właśnie Ana a przy tym to jeszcze i trzeba jakiś porządek i styl zachować
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
an_tre 21:33, 14 maj 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22372
Na chorobę chciejstwa prawie wszystkiego to chyba każda z nas choruje ja na pewno
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Ania 09:52, 15 maj 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Oj tak dziewczyny, ja właśnie po naoglądaniu się tutaj tych piękności powstrzymuję się jak mogę ale znowu nie wytrzymałam i właśnie zakupiłam piękny prusznik i zastanawiam się gdzie by go tu posadzić, podobno jest wrażliwy na mrozy ale nie mogłam się oprzeć

____________________
Ania z zielonego Wzgórza
hanka_andrus 10:27, 15 maj 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Pozostaw go w donicy i zadołuj w ogrodzie .Jesienią potraktuj tak jak fuksje,może uda sie przetrzymać do następnego roku.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies