Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zmyślony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zmyślony

MarzenaG 19:12, 30 sty 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 757
myszorek napisał(a)
Irenko, bez Danusi dalej pewnie szarpałabym się i próbowała osiągnąć jakoś to o czym marzyłam. Całe szczęście jest też Ogrodowisko, dzięki któremu przeszłam przyspieszony kurs ogrodnictwa -w jednej pigułce. Teraz nie tylko wiem co można i jak, ale też czego nie warto- a to wielka podpowiedź.
Danusia malowała mi projekt, pokazała kilka innych i zatrybiłam o co chodzi . No i podstawy są, a teraz czas na dopieszczanie i detale. Szlifowanie jest żmudne i wymaga cierpliwości, ale z czasem wszystko wychodzi przecież coraz lepiej.


Witam, właśnie można poznać, że to projekt Danusi. Zazdroszczę
Mnie nie stać na taki projekt, ale się uczę, podpatruję.Może coś mi wyjdzie sensownego.Pozdrawiam,
____________________
Niezdecydowana ogrodniczka
BaRa 07:26, 19 mar 2014


Dołączył: 20 gru 2013
Posty: 295
Zazdroszczę tych cudów w ogródku, oczu oderwać nie można
____________________
BaRa - Kamienny ogród
Pszczelarnia 09:50, 19 mar 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Myszorku, co w ogrodzie? Ja już czekam na odsłonę wiosenną, tulipanowo-komunijną.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
myszorek 20:42, 21 mar 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
W ogrodzie Pciółko słychać nie za wiele. Pościnane trawska, więc zrobiło się łyso na rabatach. To słaby okres dla mojego ogrodu. Tulipany zadeptuje sukcesywnie mój nowy pies, co mnie doprowadza do szewskiej pasji. Sońka nigdy nie niszyła, a tej Białej to ciężko się tłumaczy. Słabo to widzę.
____________________
ogród zmyślony
myszorek 20:54, 21 mar 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
MarzenaG napisał(a)


Witam, właśnie można poznać, że to inspiracja projekt Danusi. Zazdroszczę
Mnie nie stać na taki projekt, ale się uczę, podpatruję.Może coś mi wyjdzie sensownego.Pozdrawiam,

Podpatruj, podpatruj Marzenko, a z pewnością wyjdzie dobrze. Trochę obserwacji, pracy, cierpliwości i czasu, a będziesz zadowolona.
____________________
ogród zmyślony
BaRa 05:39, 22 mar 2014


Dołączył: 20 gru 2013
Posty: 295
myszorek napisał(a)
W ogrodzie Pciółko słychać nie za wiele. Pościnane trawska, więc zrobiło się łyso na rabatach. To słaby okres dla mojego ogrodu. Tulipany zadeptuje sukcesywnie mój nowy pies, co mnie doprowadza do szewskiej pasji. Sońka nigdy nie niszyła, a tej Białej to ciężko się tłumaczy. Słabo to widzę.

Nie dziw się jak to blondynka dłużej dociera, ale myślę, że da się tego nauczyć. Zapytaj gdzieś na forum o psach Powodzenia
____________________
BaRa - Kamienny ogród
Pszczelarnia 09:34, 24 mar 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Myszorku, .
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
MarzenaG 20:29, 24 mar 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 757
myszorek napisał(a)

Podpatruj, podpatruj Marzenko, a z pewnością wyjdzie dobrze. Trochę obserwacji, pracy, cierpliwości i czasu, a będziesz zadowolona.



Tak cały czas to robię, tylko moja cierpliwość jakaś słaba. Wciąż chce być o krok do przodu.

a powiedz jakiej szerokości masz rabatki ? Taką srednią szerokość
____________________
Niezdecydowana ogrodniczka
myszorek 19:55, 28 mar 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
MarzenaG napisał(a)



Tak cały czas to robię, tylko moja cierpliwość jakaś słaba. Wciąż chce być o krok do przodu.

a powiedz jakiej szerokości masz rabatki ? Taką srednią szerokość

Hmm, to chyba najtrudniejsze pytanie dotyczące ogrodu jakie mi zadano
Bardzo ciężko jest mi to podać- myślę że przedział 1m-4 m.
____________________
ogród zmyślony
myszorek 18:48, 05 maj 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Witajcie, znowu nie było mnie sto lat, ale mam dzisiaj sporo fotek, zwłaszcza tulipanów. Jak patrzę na Wasze nasadzenia to jednak wcale nie mam ich tak wielu, ale jest pięknie i kolorowo. Szkoda, że spektakl już powoli się kończy.
____________________
ogród zmyślony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies