Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zmyślony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zmyślony

myszorek 10:29, 05 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
ele2001 napisał(a)
No nareszcie twój ogród jet inspiracją dzięki niemu tak spodobały mi się szałwie , Myszorku mogła byś obfocic tą rabate z sosną drobnokwiatową bardzo lubię to miejsce pliz

Rozczaruję Cię mój drogi, bo pod tą sosną nic ciekawego się nie dzieje. Miskanty porozsadzane trochę na wiosnę, bo były za gęsto i właziły na tuje. Są teraz mizerniutkie. No trudno. Pod sosną najczęściej polegują psy więc żurawki i carexy wygniecione i chyba je stamtąd usunę całkiem. Zmotywowałeś mnie żeby się do tego zadania zabrać i trochę podszlifować to miejsce.
____________________
ogród zmyślony
14:37, 05 lip 2015
piszesz że u mnie hektary?...hmm mam 35mx35m ..tylko aparat mi takie oddalenie róbi ale nie umiem tego zmienić.

twój areał wydaje się dużo większy...jaką dużą masz działkę?
Wichura4ad 17:38, 07 lip 2015


Dołączył: 13 lis 2012
Posty: 153
Witam serdecznie
Przeszedłem się po Twoim Wątku od początku pamiętam jak było jak zaczynałaś a ostatnie zdjęcia noooo naaaprawdę mnie powaliły
Jestem pełen podziwu dla ogromu wykonanej pracy, masz naprawdę piękny ogród.
____________________
Piotr
malkul 17:45, 07 lip 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
ana_art napisał(a)


zdradzę Ci również w tajemnicy że mam srebrne kulki... bo był etap że szukałam ich w 'obłędzie' i wiesz gdzie są? W PIWNICY!...


o tak i niech tam zostaną. ja ich szczerze nie.....
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 17:46, 07 lip 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
myszorek napisał(a)

z tarasu



jak ci się ten fotel sprawuje?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
ele2001 10:47, 12 lip 2015


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
W takim razie czekam aż coś zadziałasz i prosze o inne ujęcia wiadomo że w ciągu roku zawsze znajdzie się jakiś zakątek ogrodu z którego możemy nie być zadowoleni


myszorek napisał(a)

Rozczaruję Cię mój drogi, bo pod tą sosną nic ciekawego się nie dzieje. Miskanty porozsadzane trochę na wiosnę, bo były za gęsto i właziły na tuje. Są teraz mizerniutkie. No trudno. Pod sosną najczęściej polegują psy więc żurawki i carexy wygniecione i chyba je stamtąd usunę całkiem. Zmotywowałeś mnie żeby się do tego zadania zabrać i trochę podszlifować to miejsce.
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
myszorek 08:15, 14 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
eee_taam napisał(a)
piszesz że u mnie hektary?...hmm mam 35mx35m ..tylko aparat mi takie oddalenie róbi ale nie umiem tego zmienić.

twój areał wydaje się dużo większy...jaką dużą masz działkę?


Bardzo zmyliły mnie Twoje zdjęcia w takim razie. Wydawało mi się, że wszystko jest wieeelkie. Moja działka ma 1957 metrów.
____________________
ogród zmyślony
myszorek 08:20, 14 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Wichura4ad napisał(a)
Witam serdecznie
Przeszedłem się po Twoim Wątku od początku pamiętam jak było jak zaczynałaś a ostatnie zdjęcia noooo naaaprawdę mnie powaliły
Jestem pełen podziwu dla ogromu wykonanej pracy, masz naprawdę piękny ogród.

Witam się i dziękuję bardzo. Staram się jak mogę. Dzisiaj przychodzą brukarze i znowu trochę się zmieni i uporządkuje, ale najpierw nabałagani niestety
____________________
ogród zmyślony
myszorek 08:22, 14 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
malkul napisał(a)


jak ci się ten fotel sprawuje?

Huśtaweczka-fotel? Wisi Malkulku juz chyba 3 lata. Dobrze. Latwo się to myje i fajnie czasem przycupnąć na chwilę i się pobujać.
____________________
ogród zmyślony
myszorek 20:38, 18 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
ele2001 napisał(a)
W takim razie czekam aż coś zadziałasz i prosze o inne ujęcia wiadomo że w ciągu roku zawsze znajdzie się jakiś zakątek ogrodu z którego możemy nie być zadowoleni



Chłopaku drogi, jutro jakieś zdjęcia zrobię. Moja łączka zmieniła znowu oblicze. Teraz jest dla odmiany na różowo i lekko pomarańczowo...jeżówki kwitną. Uwielbiam róż i pomarańcz w zestawieniu. Jeszcze ostrogowiec kwitnie. Na żywo ten mały wycinek wygląda bajecznie, ciekawe jak na zdjęciach będzie.
Płyty przed domem położyli. Nie na wszystko wystarczyło w tym roku, ale jest lepiej i czyściej. Bardzo się cieszę.
____________________
ogród zmyślony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies