Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zmyślony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zmyślony

ivo 13:11, 19 lip 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Ja też dosłownie żądam więcej fot ! Cudna pergola i jakie widoczki z niej Super Myszorku !
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
anna_t 21:44, 19 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
wypas !
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Madzenka 06:51, 20 lip 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Tak mało fot? Tak pięknie!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
klaudia10140 08:49, 22 sie 2016

Dołączył: 10 sie 2016
Posty: 105
piekny
____________________
Klaudia Klaudia i ogród od podstaw
sylwia_slomc... 16:26, 11 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Witam się. Poczytałam dość dokładnie o początkach i pooglądałam efekt po 5 latach i jestem pod mega, mega wrażeniem jak To pięknie zaaranżowałaś. Niesamowicie pracowici jesteście i efekty tych prac widoczne i powalające
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 10:11, 25 sty 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Jeszcze u Ciebie nie byłam...dawno nie widziałam tak pięknego ogrodu...prawdziwy eden masz, ale altana

Stipy do mnie przemawiają, czy tę rabatę ze stipą przy domu miałaś urządzaną z własnych siewek?...super piesy i kocurek

Pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
AgataM 11:24, 25 sty 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Witam Właścicielkę przepięknego ogrodu. Jestem pod wielkim wrażeniem Twoich pomysłów i bogactwa kwiatów. Pozdrawiam serdecznie
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
myszorek 09:45, 05 kwi 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Dzień dobry Kochani

Dziękuję za piękne słowa na temat Ogrodu Zmyślonego. Od zeszłego roku ma on nową właścicielkę. Czuję, że oddałam go w dobre ręce. Niestety ja musiałam się już pożegnać z tym miejscem. Mam teraz swój nowy ugorek do obrobienia. Jest to sporo mniejszy ogródek niż poprzednio, ale sądzę, że ma potencjał. Nowa działka ma kształt trapezu, o długim boku niewspółmiernie długim, co daje złudzenie przestrzeni i perspektywę. To mój pierwszy sezon w nowym miejscu, więc czeka mnie sporo wyzwań w tym błocku i trudna konfrontacja z rzeczywistością.
W tym wątku jest cała historia Ogrodu Zmyślonego. Dla mnie już taki pozostanie .

Życzę wspaniałego roku ogrodniczego dla tych co tworzą i pielęgnują swoje małe raje na Ziemi. Pozdrawiam wiosennie- Magda
____________________
ogród zmyślony
ele2001 20:59, 05 kwi 2018


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Myszorku jak to? nie wyobrażam sobie zostawić tak pięknego ogrodu...ale pewnie miałaś powody będziesz kontynuowała wątek czy założysz nowy ?
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
06:35, 06 kwi 2018
myszorek napisał(a)
Dzień dobry Kochani

Dziękuję za piękne słowa na temat Ogrodu Zmyślonego. Od zeszłego roku ma on nową właścicielkę. Czuję, że oddałam go w dobre ręce. Niestety ja musiałam się już pożegnać z tym miejscem. Mam teraz swój nowy ugorek do obrobienia. Jest to sporo mniejszy ogródek niż poprzednio, ale sądzę, że ma potencjał. Nowa działka ma kształt trapezu, o długim boku niewspółmiernie długim, co daje złudzenie przestrzeni i perspektywę. To mój pierwszy sezon w nowym miejscu, więc czeka mnie sporo wyzwań w tym błocku i trudna konfrontacja z rzeczywistością.
W tym wątku jest cała historia Ogrodu Zmyślonego. Dla mnie już taki pozostanie .

Życzę wspaniałego roku ogrodniczego dla tych co tworzą i pielęgnują swoje małe raje na Ziemi. Pozdrawiam wiosennie- Magda



Żal jest pozbywać się domu z ogrodem w który włożyło się serce ....ale życie pisze nam takie zaskakujące scenariusze a my musimy w tej doli i niedoli iść dalej z podniesioną głową i uśmiechem
Życzę ci wszystkiego dobrego w nowych realiach i szybkiego zrealizowania wszystkich marzeń ...nie tylko ogrodowych



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies