Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zmyślony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zmyślony

myszorek 13:32, 13 maj 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
z tyłu w kąciku przeznaczonym na rh i azalie zakwitł w końcu róż

na rabacie południowej dalej niezmordowane tulipany-bratają się teraz z czosnkiem

a to juz zapowiedz koloru na wczesne lato, jako dodatek dla wzmocnienia rozbielonych błękitnoniebieskich kwiatów-mocny buraczkowo-bordowy akcent.niech no się tylko rozrośnie Będzie pasował do czerwonych berberysów i pęcherznicowego diabełka
____________________
ogród zmyślony
Michael 14:41, 13 maj 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
No i ładnie taka kolorystyka jednolita ślicznie się prezentuje ...
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
monteverde 15:24, 13 maj 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ładnie wygląda biało zielono fioletowa plama)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Michael 15:28, 13 maj 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
Magdy tylko pamiętajmy, że kwiatostany diabełka są białawo-kremowe potem ciemnieją w takie ale torebeczki... więc buraczkow-bordowe ok ale może czymś też byś to rozjaśniła
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
myszorek 22:40, 13 maj 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
pęcherznice są u mnie pierwszy sezon, nie wiem jeszcze jak się zachowują, ale bordowe faktycznie w większej gromadzie mogą przytłaczać.Będę myśleć
Jarząb mi ciągle chodzi po głowie....w kilku egzemplarzach
____________________
ogród zmyślony
myszorek 13:05, 14 maj 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
uwaga zdjęcia bardzo robocze do wirtualnego tyczenia świerków
od strony jabłonki-tam gdzie taczki pierwszy serb, tylko jeszcze w lewo

od strony cyprysika




i jeszcze wytyczony trawnik pod jabłonką
____________________
ogród zmyślony
Gardenarium 13:51, 14 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
O mamuniu, jak ładnie, aleście się wzięli za roboty poważne

Odnośnie świerków odpowiadam: Jeśli luzem na górce to co 2 metry. W szpalerze sadzimy co metr.
tutaj nieregularnie rozrzucone mogą być jeszcze rzadziej, ale coś liściastego trzeba wtedy wpleść.
Sliwę wiśniową, buka - o! to jest pomysł
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
myszorek 14:07, 14 maj 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
dzięki, no wzieliśmy sie, sobota w końcu nadejszła
a taki szpaler świerka to za dużo będzie prawda?
Buka tam nie mogę posadzić, bo pod ziemią jest gruby żwir i wymiennik ciepła, ale śliwa wiśniowa, albo sliwa dziecięca mogła by być.
Zrobiłabym tak: cyprysika podsadzę niebieskim jałowcem pośrednim, bo go własnie wykopałam z góry i z boku dostawię jedną thuję pstrokatą, za cyprysikiem zrobię odstęp 3 metry i tam pierwszy swierk. jakiś rysunek stworzyłam własnie
____________________
ogród zmyślony
zbigniew_gazda 15:30, 14 maj 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Witaj Magdo. Dzisiaj dopiero dałem troszkę na luz (bo z górki) i przejrzałem Twój wątek. Zdolna z Ciebie dziewczyna - pięknie piszesz i dużo się dzieje . Będzie pięknie. Powtarzam za innymi że taki Kordus by się przydał i na naszym terenie przydał. Będę zaglądał jak się zmienia "Twój ugór " ha ha ha.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
an_tre 21:31, 14 maj 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Zaczęłaś z wielkim rozmachem masz fajne pomysły i moc energii na pewno już niedługo będziemy podziwiali efekty Twojej pracy Jest super a będzie jeszcze piękniej
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies