Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja glebo terapia

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja glebo terapia

anbu 10:15, 26 wrz 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Psiaczki cudne
Trzmielina w bańce? Jak to, po co?
____________________
Ania Ogród Ani :)
Agania 12:02, 26 wrz 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kerii napisał(a)
I popołudniu w ogrodzie z aparatem w ciągle to samo ale co tam...


i aby życie miało smaczek trzeba kupić nowy krzaczek

Ja żurawek u siebie nie sadzę, bo się boję opuchlaków, a tu proszę jakie cudne u Ciebie....podziwiam Twoje zmagania ogrodowe, porządkujesz rabaty w zaskakującym tempie...hortensjowa już rośnie

Poznałam wesołe psiaki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
bozga 21:10, 26 wrz 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Psiaki wyglądają świetnie Ja też mam mało bukszpanów ale chyba dlatego, że nie lubię aż takich formowanych roślin ale tak jak mówisz - na Ogrodowisku trzeba je mieć
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
kerii 21:25, 26 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
anbu napisał(a)
Psiaczki cudne
Trzmielina w bańce? Jak to, po co?


Trzmielina w gąsiorze to eksperyment zrobiła się w nim dziura i generalnie był do wyrzucenia ale, że ja takie wyrzutki przygarniam to znalazł miejsce na rabatce nie wiem czy dobrze czy źle wygląda, mnie się podoba
A że wyrosła w nim jakaś paskudna trawa to pomyślałam że jak ona rośnie to może co innego też będzie i padło na trzmielinę - zimo zielona, więc nie będzie problemu z liśćmi, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie w warunkach cieplarnianych)

Moje wariatki machają ogonami, Twojej Wariatce))
____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 21:41, 26 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Agania napisał(a)

i aby życie miało smaczek trzeba kupić nowy krzaczek

Ja żurawek u siebie nie sadzę, bo się boję opuchlaków, a tu proszę jakie cudne u Ciebie....podziwiam Twoje zmagania ogrodowe, porządkujesz rabaty w zaskakującym tempie...hortensjowa już rośnie

Poznałam wesołe psiaki


No właśnie wyciskam z tego życia smaczek i co raz przytargam jakiś krzaczek ku rozpaczy mojego eM)

Żurawki to takie sympatyczne roślinki już dawno zapałałam do nich sympatią, posiadam kilka oczywiście w brew ogrodowiskowym zaleceniom kupuj kilka tego samego gatunku u mnie po jednej z każdego
Przed trafieniem tu to nawet nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak opuchlaki i nie wykluczone, że kilka z wcześniejszych lat padło mi właśnie z tego powodu. Te odpukać wyglądają chyba raczej zdrowo więc jest szansa, że w przyszłym roku rozmnożę i będzie po kilka z jednej)
To porządkowanie rabat wychodzi mi z różnym skutkiem, chyba lepiej idzie mi tworzenie nowego niż reorganizacja starego


____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 21:54, 26 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
bozga napisał(a)
Psiaki wyglądają świetnie Ja też mam mało bukszpanów ale chyba dlatego, że nie lubię aż takich formowanych roślin ale tak jak mówisz - na Ogrodowisku trzeba je mieć


Witam Cię Bożenko u mnie. Po co Ci bukszpany jak Ty masz takie piękne hortensje i żaden najbardziej wycięty i uformowany bukszpan odpada przy nich w przedbiegach)

Te moje cztery siroty rosną sobie gdzieś tam w ogrodzie i nie bardzo wiem jak je wyeksponować skoro już są. A tej sieroty, to nawet nie mam koncepcji gdzie posadzić więc meczy się jak na razie w doniczce. Tyle tylko, że awansował i wylądował na froncie i chyba mu muszę dać nową doniczkę bo ta nie za bardzo wyjściowa)
____________________
Jola Moja glebo terapia
anabuko1 09:16, 27 wrz 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23471
Anulka, witaj!!
Ładny ogród!
Ładne masz psiaki
Ja mam tylko kotkę.I wystarczy
Żurawki śliczne.I ja mam ich trochę.
A ta tarwka to ?? Piękna.Podobna mam.ale dużo mniejszą
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
JustynaZ 23:28, 27 wrz 2016


Dołączył: 22 paź 2015
Posty: 418
Jolu te grzyby to wyglądają jak wypalony brykiet z grilla. Ja u siebie dziś znalazłam gwoździe , kapsle ,druty,szlakę z pieca.Zawsze jakieś "skarby" przy kopaniu dołków znajduję.
____________________
JustynaMój Eden
kerii 01:07, 28 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
No wiesz jak się kopie to się znajdzie) niestety nikt mi nie zidentyfikował moich znalezisk w wątku o chorobach różaneczników też nic
____________________
Jola Moja glebo terapia
kasja83 10:39, 28 wrz 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Ale masz cudniaste psy.Ciekawa jestem uprawy w baniaczku
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies