Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 22:57, 23 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
ewa004 napisał(a)
Aniu czy Ty chcesz sama na tym forum zostać ?...przecież na zawał zejdziemy przez te Twoje tulipki
Ewcia bez przesady wiele tulipanów zrezygnowało ze współpracy i wypuściło w tym roku same liście...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:58, 23 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Kondzio napisał(a)
Pieknie poprostu bajka widać ze posadzilas tyleeeeeeeee cebul napewno zajęło to duuuuużo czasu ale opłacało sie efekt myśle ze osiągnięty super hi hi hi mozesz pokazać cmzrobilas zamiast zygzaka on mi sie tak podobał

Kondzio powiedziałam, że zawijasową pokaże jak skończę, a że nie skończyłam to nie pokazuje
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Ania74 23:01, 23 kwi 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Mnie się coś kołacze po mózgu... jak źle to mnie zaraz ktoś poprawi, ale wydaje mi się że Monty Don stipy wyczesywał palcami jedynie, ale to dość mętne wspomnienie jako, że ja nie mam na razie traw i może coś pomyliłam
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
ana_art 23:02, 23 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
dziękuję, skopiuje Bożenkę i powiem nie jestem dumna, ba nawet do końca szczęśliwa nie jestem bo niektóre cebule nie zamierzają zakwitnąć, ale jestem zadowolona gdy patrze na ogród
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 23:07, 23 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Ania74 napisał(a)
Mnie się coś kołacze po mózgu... jak źle to mnie zaraz ktoś poprawi, ale wydaje mi się że Monty Don stipy wyczesywał palcami jedynie, ale to dość mętne wspomnienie jako, że ja nie mam na razie traw i może coś pomyliłam
nie wiem, nie będę poprawiać, zobaczymy co tego wyjdzie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
tusiawka 00:06, 24 kwi 2014


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Dołączam do zachwycających się tulipanami.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
aga_szsz 08:00, 24 kwi 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Jak piknie, bajkowo... szafirki mnie powaliły ....
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
agam 09:53, 24 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Aniu napisz mi jak Twoje czosnki. Moje wyglądają marnie, liście uschnięte całkowicie i nie wszystkie pąki mają
____________________
Aga i Ogródek Agam
ana_art 10:20, 24 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
agam napisał(a)
Aniu napisz mi jak Twoje czosnki. Moje wyglądają marnie, liście uschnięte całkowicie i nie wszystkie pąki mają
to że listki są przyschnięte to raczej norma chociaż widzę że u mnie w tym roku nie wyglądają tragicznie.
Pamiętam jak w pierwszym sezonie wkurzały mnie te zaschłe liście i je poobcinałam i wszyscy na forum się śmieli, a teraz czytam u Marzenki, że poobcinała czosnkom liście
zaraz wstawię dzisiejszą fotkę tych najstarszych czosnków
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 10:26, 24 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Za specjalnie nie widać tutaj tych czosnków, Aga pózniej wystawie lepsze zdjęcia




____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies