Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 10:28, 24 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Uwielbiam te tulipany
w rozkwicie

i rano w pąkach

____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Pszczelarnia 10:39, 24 kwi 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ana, Królowo Wiosenna!

Zawału z wrażenia można dostać. Szafirki - . I żółte tulipany z szachownicami - .

A jak rozwiążesz problem zasychających liści kwiatów cebulowych? Czy to jest w ogóle problem jakiś estetyczny?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
hanawier 10:44, 24 kwi 2014


Dołączył: 15 kwi 2014
Posty: 171
Hej Aneta mam prośbę pisałaś, że w Konarzycach mozna kupic trawki gdzies przed torami czy to jest dla wszystkich czy dla znajomych, jak możesz to odpisz. Ogród piękny. Pozdrawiam wszystkich ogrodowiczan



____________________
Hanna Ogród w otulinie Biebrzy
agam 11:59, 24 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Pamiętam jak uciachałaś liście i Marzenka się śmiała. W tym roku zrobiła to samo
No ale Twoje liście to bajka. Moje całe uschnięte, coś chyba nie tak z nimi.
____________________
Aga i Ogródek Agam
ana_art 12:35, 24 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
hanawier napisał(a)
Hej Aneta mam prośbę pisałaś, że w Konarzycach mozna kupic trawki gdzies przed torami czy to jest dla wszystkich czy dla znajomych, jak możesz to odpisz. Ogród piękny. Pozdrawiam wszystkich ogrodowiczan



łomżynian(ka)?????
Można kupić u nich normalnie, no może prawie normalnie
Przeważnie w piątki na rynku przy drodze od Sikorskiego stoii ich syn, ale można też do nich jechać, najlepiej po 17.
Nie pamiętam dokładnie adresu ale jadąc z Łomży do Konarzyc, trzeba skręcić za torami w prawo chyba to jest ulica Leśna, trzeba podjechać kawałek i zaraz za łukiem po lewej stronie będzie taki niebieskawy dom z drewnianym płotem i szyldem stolarni, przy furtce jest dzwonek
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 12:38, 24 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
agam napisał(a)
Pamiętam jak uciachałaś liście i Marzenka się śmiała. W tym roku zrobiła to samo
No ale Twoje liście to bajka. Moje całe uschnięte, coś chyba nie tak z nimi.
a może to sprawka wody? bo faktycznie w tym roku wyglądają lepiej, chociaż od drugiej strony są więcej poprzypalane
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 12:43, 24 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Pszczelarnia napisał(a)
Ana, Królowo Wiosenna!

Zawału z wrażenia można dostać. Szafirki - . I żółte tulipany z szachownicami - .

A jak rozwiążesz problem zasychających liści kwiatów cebulowych? Czy to jest w ogóle problem jakiś estetyczny?
Ewa większość cebulowych posadzona jest tak, że w ich miejscu wyrastają jakieś byliny, trawy... są też miejsca w których trzeba zacisnąć zęby albo nie patrzeć w tamtym kierunku
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
atena35 13:04, 24 kwi 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
ana_art napisał(a)
no nie ścięłam... nie wiem czy źle czy dobrze, ale tak sobie podumałam tym moim malutkim rozumkiem, że jak w tamtym roku ścięłam to mi nie ruszyła więc zostawiłam. Czy dobrze nie wiem dlatego proszę się nie sugerować i nie kopiować bo gwarancji nie daje to swego rodzaju eksperyment....


Ana a ja ścięłam i na szczęście ruszyły.
Także ja myślę, że to chyba bardziej zależy o temperatur niż od cięcia
Zobaczymy co będzie dalej
____________________
Ogród Tosi
Gocha 13:09, 24 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Przepiękne te cebulowe. Zazdroszczę i podziwiam.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
ana_art 13:20, 24 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Tutaj lepiej widać czosnki i w tym roku wyglądają lepiej póki co


____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies