Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

nicol21 00:18, 01 wrz 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Zawijasek fiu, fiu....! a i przedplocie niczego sobie. Teraz będziesz musiała częściej zdawać relacje zdjęciowa z ogródka
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Iwon 13:11, 01 wrz 2014


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 65
ana_art napisał(a)
Vanilla Fraise





Aniu czy możesz mi napisać w jakiej odległości od hortensji sadziłaś rozchodniki?
____________________
iwon zielono mi... czyli ogrod iwony
Madzenka 20:15, 01 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Widziałam na Fb, że Dyrektor Operacyjno-Logistyczny rozpoczął nowy rok szkolny

Mam nadzieję, że z powodu obciązenia obowiązkami nie będziesz nam żałować widoków swego ogrodu
Wczoraj popełniłam kolejne zamówienie purpurowych tulipanów
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 20:21, 01 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Marzena2007 napisał(a)
Widziałam na Fb, że Dyrektor Operacyjno-Logistyczny rozpoczął nowy rok szkolny

Mam nadzieję, że z powodu obciązenia obowiązkami nie będziesz nam żałować widoków swego ogrodu
Wczoraj popełniłam kolejne zamówienie purpurowych tulipanów

hahaha no tak, ogarniam plan... wiem, że to nie popularne bo powinnam usiąść i utyskiwiać ale nie narzekam Właśnie się dowiedziałam, że jestem snobką z uwagi na +4 , stwierdzam zatem, że lubię być snobką
Wczoraj zrobiłam zakupy w benexie... buuu a mówiłam że nie...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 20:22, 01 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwon napisał(a)

Aniu czy możesz mi napisać w jakiej odległości od hortensji sadziłaś rozchodniki?
ok 60cm
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 20:24, 01 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
nicol21 napisał(a)
Zawijasek fiu, fiu....! a i przedplocie niczego sobie. Teraz będziesz musiała częściej zdawać relacje zdjęciowa z ogródka
o nie... przecież nic sie nie dzieje, nic nowego nie kwitnie, głupio tak wstawiać na okrągło te same ujęcia...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 20:24, 01 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Borbetka napisał(a)
Aneta, czym wysypałaś rabatę, że ma taki ciemny kolor? Próchnicą jakąś?
to drobno mielona kora
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 20:25, 01 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Enya73 napisał(a)
Gratuluję Anetko wytrwałości i świetnego wyczucia stylu. Nie potrzebujesz żadnych oficjalnych wygranych, bo sama dla siebie jesteś zwyciężczynią. Stworzyłaś prawdziwą ogrodową perełkę.
Buziaki
Anitko i tak się czuję dziękuję!
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 20:31, 01 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwk4 napisał(a)
Ana, podoba mi się twój optymizm. Czworo do szkoły (przedszkola), a ty nie narzekasz i jeszcze będziesz wozić
My jutro średniego zawozimy do internatu do Gdańska. W poniedziałek reszta też zaczyna, dom opustoszeje tylko e-Muś jeszcze ma zwolnienie Obiadki będzie robił ... może
Taki los rodzica, według mnie Niestety mieszkam pod miastem gdzie nie ma komunikacji miejskiej więc czy mi się podoba czy nie muszę przywieźć i odwieźć. Wiem, że można sobie ponarzekać, ale czy to w czymś pomoże? Nie więc nie narzekam i cieszę się takimi chwilami gdy jestem im do czegoś potrzebna. Może gdy ja będę potrzebowała ich pomocy nie zapomną o mnie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 20:31, 01 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwk4 napisał(a)
Ana, podoba mi się twój optymizm. Czworo do szkoły (przedszkola), a ty nie narzekasz i jeszcze będziesz wozić
My jutro średniego zawozimy do internatu do Gdańska. W poniedziałek reszta też zaczyna, dom opustoszeje tylko e-Muś jeszcze ma zwolnienie Obiadki będzie robił ... może
Taki los rodzica, według mnie Niestety mieszkam pod miastem gdzie nie ma komunikacji miejskiej więc czy mi się podoba czy nie muszę przywieźć i odwieźć. Wiem, że można sobie ponarzekać, ale czy to w czymś pomoże? Nie więc nie narzekam i cieszę się takimi chwilami gdy jestem im do czegoś potrzebna. Może gdy ja będę potrzebowała ich pomocy nie zapomną o mnie

Głupawka przed szkołą

____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies