Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 22:14, 20 maj 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Ana napisał(a)
Ale cudeńko, prawdziwy skarb Nie znam się na ptaszkach nic a nic, ale może lepiej nic nie ruszać?

Ja też się nie znam... dlatego się zastanawiam... bo się boje że matka nie wróci, ale z drugiej strony cis stoji w bardzo widocznym miejscu, jest przysuszony i trochę szpeci...
ale bardzo się cieszę, będę miała 'prywatne' ptaszki
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Madzenka 22:14, 20 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Śliczna ta rabata, po prostu cudo!!!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
anna_studio 22:14, 20 maj 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Aniu, podziwiam Twój zapał i energię
Ogród zmienia się w takim tempie......szok
Pięknie prezentuje się ta nowa rabata.
A kupiłaś w końcu tą bakopę ?
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Madzenka 22:16, 20 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)




Ania cieszę się, że takie duże i dorodne
Chłopak nie dzownił, nic nie pisalaś wystraszyłam się że będę te 50 szt odbierać za ciebie.. i tak sobie pomyślałam o matko, już ich nie mam gdzie upchać
Chyba był załadowany po dach???

Marzenko bo on nadgorliwy i był na miejscu już o 8 trafił bez problemu, więc nie alarmował nikogo dzwonił do mnie że odebrał i że wraca Jak przyjechał to jęczał, że mial 'dupę' ciężko bo bryły duże, ale jak otworzył samochód to byłam zaskoczona, jeszcze ze 20 by mu weszło spokojnie


Premię mu daj Inny by marudzil przed, w trakcie i po jak go wyślesz po kolejne to daj znac
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 22:19, 20 maj 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
też mi się już zaczyna podobać.
Bakoby nie kupiłam bo nie było mam zagwostkę straszna co do kwiatów do skrzynek, kombinuje co by tu pasowało do tych czerwonych begonii
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:22, 20 maj 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Marzenko ale On właśnie uwielbia marudzić i sam się z tego śmieje, nikt w firmie na to już nie zwraca uwagi
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
noemi 23:07, 20 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Aniu idziesz jak burza ślicznie ... tfu tfu żeby wszystko pięknie rosło ... a donice te na dwóch paletach co miały być już pokazywałaś ?
____________________
ogród magdalenka
ana_art 23:15, 20 maj 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
noemi napisał(a)
Aniu idziesz jak burza ślicznie ... tfu tfu żeby wszystko pięknie rosło ... a donice te na dwóch paletach co miały być już pokazywałaś ?

jak burza powiadasz? hhahaha nie sądzę dzisiaj jak wróciłam przez pare godzin zastanawiałam się jak poprowadzić rabatę przy świerkach chodzilam, mierzylam, zaznaczałam i jestem w tym samym miejscu w którym byłam na początku...
Donice przyszły, palety można zobaczyć w tle zdjęć. jak obsadzę to pokażę, narazie koncepcja mi się zmieniła....
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
noemi 23:24, 20 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
ok, to czekam na fotki
____________________
ogród magdalenka
Bogdzia 23:28, 20 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ana_art napisał(a)
Zobaczcie co znalazłam wczoraj w podsychającym cisie...


Dzisiaj patrzę a tam 2 sztuki !!!!! zastanawiam się co z tym cisem teraz zrobić (jest w donicy) ? Miałam go wyżucić... teraz kobinuje gdzie go przestawić żeby nie był widoczny... Jak myślicie czy jak go przesune ze dwa metry dalej tak że go Pc zasłoni to ptak znajdzie gniazdo i wróci?
Swoja droga zastanawiam się co to za ptaszek


Nie przesuwaj. Jak coś zmienisz to już nie wroci i mimo że to wielka radosc nie zaglądaj juz tam bo też może porzucic jajka.Z daleka poobserwuj jaki ptak tam wlatuje bo nie jestem aż takim znawcą żeby z dużym prawdopodobieństwem powiedziec i trudno mi ze zdjęcia ocenic wielkośc gniazda a to ma duże znaczenie bo podobnie ubarwione jaja ma wiecej niz jeden ptak.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies