Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród moja pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród moja pasja

Sonia 11:09, 10 maj 2016


Dołączył: 03 maj 2016
Posty: 85
Zana napisał(a)
Bardzo fajny kącik z kamienną ścieżką i ławeczką. Wyobrażam sobie targami tych kamieni, (skąd ja to znam!). To co dla mnie nie pasuje, to chyba ten przysadzisty iglak na środku. On tak ciężko tu wygląda, ta rabatka nie jest duża i on jakoś tak swoją wielkością przytłacza. Ale może to tylko takie wrażenie zdjęcia jest. Może jak pokażesz to miejsce z hostami, to wrażenie będzie inne. Ale ja to spaczona jestem, bo za iglakami nie przepadam.




Dziękuję za informacje, myślę że rzeczywiście przytłacza ten iglak, chyba go po prostu przytnę i rozluźnię nasadzenia bo za bardzo wszystko wyrosło
Hosty są wzdłuż kamiennej ścieżki i pod ławeczką, ale jeszcze śpią
____________________
SoniaSonia-ogród moja pasja
Sonia 12:30, 15 maj 2016


Dołączył: 03 maj 2016
Posty: 85
Małe detale z mojego ogródka






i jego mieszkańcy






____________________
SoniaSonia-ogród moja pasja
donia76 17:56, 15 maj 2016


Dołączył: 17 kwi 2016
Posty: 131
Witaj
Bardzo ładnie u ciebie
____________________
Aldona W małym ogrodzie Doni
Ankadobrzyni... 22:00, 15 maj 2016


Dołączył: 06 maj 2016
Posty: 28
Witaj z rewizytą wpadam,
przyjemnie popatrzeć na Twoją pracę, kolorowa rabata w kształcie półkola po lewej stronie brukowej ścieżki fajnie wzbogaca ogród. Jest przytulnie i kolorowo i taki smaczek się czuje. Ścieżkę do ławeczki z pergolą świetnie wymyśliłaś,- czy to od strony ulicy- czy na pergoli puścisz jakieś pnącze? A iglaczka skulkować się da??? Detale bardzo mi się podobają szczególnie- kot - na zamówienie czy można gdzieś takiego kicia zakupić? ( mój starszy synuś lubi koty - narazie nie mamy żywego, że względu że młodszy synuś by zamęczył kicia) Pozdrawiam i będę zaglądać.
____________________
na 6 arach porozmawiajmy o ogrodowych czarach
Sonia 12:04, 16 maj 2016


Dołączył: 03 maj 2016
Posty: 85
Ankadobrzynianka napisał(a)
Witaj z rewizytą wpadam,
przyjemnie popatrzeć na Twoją pracę, kolorowa rabata w kształcie półkola po lewej stronie brukowej ścieżki fajnie wzbogaca ogród. Jest przytulnie i kolorowo i taki smaczek się czuje. Ścieżkę do ławeczki z pergolą świetnie wymyśliłaś,- czy to od strony ulicy- czy na pergoli puścisz jakieś pnącze? A iglaczka skulkować się da??? Detale bardzo mi się podobają szczególnie- kot - na zamówienie czy można gdzieś takiego kicia zakupić? ( mój starszy synuś lubi koty - narazie nie mamy żywego, że względu że młodszy synuś by zamęczył kicia) Pozdrawiam i będę zaglądać.


Witaj, pergola jest od strony wejścia do domu i jest na niej po obu stronach powojnik, ale jeszcze mały więc go nie widać figurkę leżącego kotka kupiłam już dawno na, jednej z wystaw kwiatów
Co do iglaka to myślę ,że masz rację muszę się zabrać do przycięcia jego
____________________
SoniaSonia-ogród moja pasja
anabuko1 12:08, 16 maj 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Witaj Soniu!!
Przepiękny ogród,
Misternie wszystko zaprojektowane, wykonane.
dużo ładnych roślinek,Suuper!!
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Zana 13:36, 16 maj 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Sonia napisał(a)
Małe detale z mojego ogródka





Prześliczne te kompozycje, zauroczył mnie śpiący kotek. Hm, jak widzę takie figurki w sklepach, to w ogóle nie zwracam na nie uwagi. A u Ciebie wyglądają pięknie skomponowane z roślinami.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Ankadobrzyni... 21:38, 16 maj 2016


Dołączył: 06 maj 2016
Posty: 28
Witaj Soniu
co do formowania to cudne krzewiaczki widziałm na tym forum, tylko... hmmm sama nie wiem jak się do tego zabrać mam bukszpana i cisa chętnie bym coś z nimi wycięła ale chodzi mi o efekt w stylu ... woooooooow.

Pergola fajne rozwiązanie jak urośnie pnącze będzie troszkę intymniej (ha) i od strony wejścia. U mnie korci strasznie ławeczka od strony wejścia moja większa połowa nie jest zachwycona moim nowym pomysłem typu ławeczka...pozdr.

Sonia napisał(a)


Witaj, pergola jest od strony wejścia do domu i jest na niej po obu stronach powojnik, ale jeszcze mały więc go nie widać figurkę leżącego kotka kupiłam już dawno na, jednej z wystaw kwiatów
Co do iglaka to myślę ,że masz rację muszę się zabrać do przycięcia jego
____________________
na 6 arach porozmawiajmy o ogrodowych czarach
Sonia 17:05, 24 maj 2016


Dołączył: 03 maj 2016
Posty: 85
W końcu zapowiada się troszkę deszczu
Pięknie kwitnący rzepak - widok z okna naszej kuchni



____________________
SoniaSonia-ogród moja pasja
Sonia 17:21, 24 maj 2016


Dołączył: 03 maj 2016
Posty: 85
I kilka kropel deszczu na moich ulubionych hostach



Pod ławeczką przed domem też już wychodzą





Mam ją nawet w doniczce przed domem ale myślę,że hosty maja dużo pasjonatów



____________________
SoniaSonia-ogród moja pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies