Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród moja pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród moja pasja

Sonia 14:43, 09 cze 2016


Dołączył: 03 maj 2016
Posty: 85
Coś namieszałam, dwa razy to samo napisałam
____________________
SoniaSonia-ogród moja pasja
makadamia 15:07, 09 cze 2016


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
No pewnie, że skoro kwitnie, to go nie ruszać
Nie dopatrzyłam się go na zdjęciu i myślałam że on jest dopiero w planach.

A moje uwagi, to wiesz - to tylko moja opinia, z którą każdy może się nie zgodzić
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
ZieloneWrota 15:07, 09 cze 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Sonia napisał(a)
W końcu zapowiada się troszkę deszczu
Pięknie kwitnący rzepak - widok z okna naszej kuchni





Cudo macham.
____________________
Agataod początku
donia76 17:17, 09 cze 2016


Dołączył: 17 kwi 2016
Posty: 131
Soniu ładnie Ci wyszło przycięcie bukszpanów Ja mam zamiar za swoje się zabrać w przyszłym tygodniu
____________________
Aldona W małym ogrodzie Doni
Zana 21:29, 09 cze 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Sonia śliczne te powojniki, szczególnie ten biały mi się podoba. Rabatka półkolista z bukszpanach i trawami też bardzo ładna. Zgadzam się z przedmówczynią Asią i cięłabym te bukszpany w kulki przy tym kształcie rabaty.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Sonia 10:52, 12 cze 2016


Dołączył: 03 maj 2016
Posty: 85
Zana napisał(a)
Sonia śliczne te powojniki, szczególnie ten biały mi się podoba. Rabatka półkolista z bukszpanach i trawami też bardzo ładna. Zgadzam się z przedmówczynią Asią i cięłabym te bukszpany w kulki przy tym kształcie rabaty.


Dziękuję za uwagi. Bukszpany są cięte na kwadraty bo idą po łuku bokami, jakoś mi tam kulki nie pasowały bo były na początku. Pokarzę może widok z góry to będzie widać może jak po łuku boki idą tych kwadratów troszkę wiśnia zasłania, ale widać założenie


____________________
SoniaSonia-ogród moja pasja
Sonia 11:11, 12 cze 2016


Dołączył: 03 maj 2016
Posty: 85
I jeszcze jedno zdjęcie tej rabaty



I przekwitająca już azalia - szkoda że tak krótko kwitnie ;(



ale za to zaczynają pojawiać się inne kwity







____________________
SoniaSonia-ogród moja pasja
Sonia 11:14, 12 cze 2016


Dołączył: 03 maj 2016
Posty: 85
Martwi mnie bo coś podjada moją brunerę przez to wygląda marnie ;( Może ktoś wie co to za szkodnik ?




____________________
SoniaSonia-ogród moja pasja
Sonia 17:46, 12 cze 2016


Dołączył: 03 maj 2016
Posty: 85
A teraz wracając do rabaty przed domem, na stronie 6 było moje założenie - jeszcze nie skończyłam,ale póki co wygląda tak jak poniżej na zdjęciu, jeszcze uzupełnię nasadzenie żurawkami. Zdecydowałam się na nasadzenia z bukszpanów i trzmieliny- z tyłu za nimi w linii prostej są tawułki (jeszcze nie kwitną, ale już niebawem), pod samym żywopłotem są hortensje - na które niebawem również przyjdzie pora









a rojniki z przed domu tj z cienia przeniosłam do słońca pod krzaczek wkomponowałam je w drzewo....




____________________
SoniaSonia-ogród moja pasja
ZieloneWrota 23:23, 12 cze 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Wpadam z rewizytą, piękne przedpłocie, zapłocie i ogólnie caały ogród, pozdrawiam
____________________
Agataod początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies