Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

jotka 08:59, 19 maj 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Dzień się dopiero zaczyna Aniu, życzę żeby było dobrze

A jak nie to odpuść sobie, poczekaj, wykorzystaj czas na przemyślenia - jutro też jest dzień
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Ana 09:57, 19 maj 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Czy chcę czy nie muszę sobie odpuścić...to będzie czas na gromadzenie informacji i tworzenie ogrodu na papierze tylko i wyłącznie Z przerwami na rehabilitację....
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Ana 12:15, 20 maj 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Dziś będą ogrodowe migawki, jak to mamusia siedzi sobie na podusiach na tarasie, a rodzinka pracuje w pocie czoła



spotkania z trawką są zawsze miłe, czasem mozna ją nawet podjeść...



Matusia dzielnie pomaga tacie w pielęgnacji trawnika i zakładaniu nowych rabatek



Mąż mój osobisty dopieszcza trawnik i szykuje nowe rabaty - tu akcja "trawa z rolki" - M wycina ładne fragmenty z terenu rabaty i uzupełnia suche place na trawniku

____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Ana 12:19, 20 maj 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Trawnik w pełnej krasie - widać też kształt rabaty z górką w rogu i nową trawkę z dosiewki przy brzegach




____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Ana 12:22, 20 maj 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Rabaty z przodu przygotowane pod nowe nasadzenia:




____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Ana 12:23, 20 maj 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
A roślinki wyciągają buźki do słońca, wdzięczne bardzo za trochę deszczu wypuszczają nowe pąki




Mieczyki kiełkują



Rododendron lada chwila pokaże cudone czerwono-rózowe kwiaty w pełnej krasie...






____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Ana 12:24, 20 maj 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Jodła postawiła niebieskie szyszki na baczność



Nawet moje biedne zmarznięte wrzosy postanowiły żyć!!



Tymczasem ja zbieram siły, walczę niestety z bólem nadal, ale mam nadzieję, że z dnia na dzien będzie lepiej...
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
inya 13:07, 20 maj 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 140
mimo uziemienia na tarasie prace trwają to się nazywa świetna organizacja
optymistyczne te twoje zdjęcia
wracaj do zdrowia
____________________
Marta - mój Diamentowy ogród :)
Lilka 13:17, 20 maj 2011

Dołączył: 05 kwi 2011
Posty: 183
Aniu nie martw się ból powoli minie i znów jak pszczółka ruszysz do ogrodu. Mi od nadmiaru prac ogrodowych ( niezliczone kucanie i wstawanie ) wysiadło kolano, nie mogę go do końca zgiąć ani wyprostować. Nie powstrzymuje mnie to jednak , siadam na pupie do pielenia czy sadzenia - moje ograniczenia mnie nie pokonają !!! . A ogród coraz piękniejszy i nie bój się przesadzania , ja ruszam wszystko ( nawet po kilka razy ). Mój największy wyczyn to przesadzenie 4 metrowej wierzby mandżurskiej , wyrwana ciągnikiem i stawiana do pionu przez czterech chłopa rośnie jak malowana, a ja mam gotowy cień nad huśtawką .
Na wiosnę przesadzałam różaneczniki ( w pąkach ), pierisy , sosny, duże bukszpany, dużego głoga , wszystko pięknie rośnie i kwitnie. Wody, wody i jeszcze raz wody i na pewno będzie dobrze.
____________________
Ana 13:27, 20 maj 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Inya, Lilka - dziękuję

Lilu, to mnie pocieszyłaś z tym przesadzaniem, może namówię męża na małe zmiany na tej nieszczęsnej rabacie pod oknem, muszę wyczuć moment
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies