Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 08:03, 03 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
AnnaCh napisał(a)
Przeczytałam, warkocze na trawach mnie zauroczyły
A budynek gospodarczy nie jest taki tragiczny, można podziałać, niewielkim kosztem i będzie pięknie Sama mam większą zgryzotę, bo mam świecący z daleka blaszak do ukrycia Powoli mi się plan na niego krystalizuje


No hej Aneczko , teraz myślę że nie ma co demonizować tych komórek . W przyszłym roku zrobimy co się da i dopiero wtedy będę się zastanawiać co dalej . Po malowaniu i wymianie tego i owego powinno być o niebo lepiej

Ja też trochę u Ciebie podczytuję
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 08:07, 03 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
gobasia napisał(a)
Ladne to ,ale to już wyższa szkoła jazdy..taki szpaler


Basiu ,dla mnie to też póki co kosmos . Może kiedyś
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
GorAna 11:34, 03 gru 2016


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16029
Asiu, zagladam do Cię i nachodzi mnie taka myśl......czy nie czujesz się trochę oszołomiona ilością możliwości
Trzeba być ostrożnym w zadawaniu pytań
Buziaki zostawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Bogdzia 12:03, 03 gru 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Jechałam dzis koło Ciebie i spojrzałam na komórki. Faktycznie tam żywopłot się nie zmiesci bo one są w większosci za domem ale dzieki temu sa mniej widoczne. Mnie się zawsze wydawało że są bardziej w strone łąki. Pomalujesz i bedzie dobrze a rododendrony możesz posadzic wzdłuz płotu od tyłu działki (granica z sąsiadem) , tam ich sporo wejdzie , bardzo dużo
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margerytka40 12:17, 03 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
GorAna napisał(a)
Asiu, zagladam do Cię i nachodzi mnie taka myśl......czy nie czujesz się trochę oszołomiona ilością możliwości
Trzeba być ostrożnym w zadawaniu pytań
Buziaki zostawiam


Aniu no właśnie chyba nie . Zdaje się że szał zachłyśnięcia się ogrodami na forum mi minął i staram się patrzeć realnie . Wiem ,że niektóre rozwiązania nie dla mnie . Ja też nie chcę robić kompletnej rewolucji a raczej coś dodać , upiększyć . Najbardziej zależy mi na fajnym rozplanowaniu rabat . Na pewno nie porwę się na coś co do mnie nie pasuje
Dziękuję Ci kochana za troskę i jakby co to możesz studzić moje zapędy . Zawsze z pokorą przyjmę każdą uwagę i będę wdzięczna .
Pozdrawiam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 12:27, 03 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Bogdzia napisał(a)
Jechałam dzis koło Ciebie i spojrzałam na komórki. Faktycznie tam żywopłot się nie zmiesci bo one są w większosci za domem ale dzieki temu sa mniej widoczne. Mnie się zawsze wydawało że są bardziej w strone łąki. Pomalujesz i bedzie dobrze a rododendrony możesz posadzic wzdłuz płotu od tyłu działki (granica z sąsiadem) , tam ich sporo wejdzie , bardzo dużo


Bogziu kochana no właśnie tego kawałka od strony J. patrząc od domu to ja nie chcę ruszać . Myślimy to może kiedyś sprzedać . Tam nic nie robimy , jedynie trawę się kosi . Po długości domu wsadzimy może jakiś żywopłot zostawiając tylko wjazd . Rosną już tam jakieś iglaki-zbieranina , każdy inny .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Bogdzia 20:15, 04 gru 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margerytka40 napisał(a)


Bogziu kochana no właśnie tego kawałka od strony J. patrząc od domu to ja nie chcę ruszać . Myślimy to może kiedyś sprzedać . Tam nic nie robimy , jedynie trawę się kosi . Po długości domu wsadzimy może jakiś żywopłot zostawiając tylko wjazd . Rosną już tam jakieś iglaki-zbieranina , każdy inny .


No to na ten kawałek nie planujemy. Poczekamy na plany.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ren133 20:48, 04 gru 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Margerytka40 napisał(a)
No to pokazuję te moje zabytki-patrzcie tylko jednym okiem(normalnie się nie da). Mam tylko nadzieję , że nie uciekniecie z mojego wątku w popłochu. To są u mnie najgorsze widoki


Myślę że jak odmalujemy je, zmienimy drzwi i założymy rynny już nie będą tak straszyć .


Asiu
Moim zdaniem żeby coś sensownego podpowiedzieć przydałoby sie wiedzieć w jakim miejscu na Twojej działce jest to miejsce, skąd sie na nie patrzy itp ... czyli bez planu ani rusz
Tak na pierwszy rzut oka tuje bym dała ... w miarę tanio, szybko rosną i nawet zimą będzie ładnie
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Margerytka40 21:03, 04 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
ren133 napisał(a)


Asiu
Moim zdaniem żeby coś sensownego podpowiedzieć przydałoby sie wiedzieć w jakim miejscu na Twojej działce jest to miejsce, skąd sie na nie patrzy itp ... czyli bez planu ani rusz
Tak na pierwszy rzut oka tuje bym dała ... w miarę tanio, szybko rosną i nawet zimą będzie ładnie


Reniu , po świętach plan będzie a póki co dziękuję za zainteresowanie . Bardzo mnie cieszy , że zaglądasz
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 13:54, 07 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Przebiegłam się dziś z aparatem po ogrodzie . Wszędzie na forum zimowe foty więc i ja zrobiłam . Tak szczerze to nie mam co pokazywać ale może przydadzą się widoczki do dokumentacji planu . Albo do metamorfoz mam nadzieję kiedyś
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies