Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Psiamama 10:54, 16 wrz 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Witaj Asiu Przyciągnął mnie do Ciebie tytuł wątku jako że u mnie remont nie tylko w ogrodzie ciągnie się ruchem pełzającym od kilku lat... U Ciebie dorodne rośliny, szklarnia no i ukochane hortensje i brzozy. Podoba mi się ale też rozumiem potrzebę rewolucji. Żywopłot polecałabym Ci jednak cisowy. Co cis to cis nie musisz kupować dużych to nieprawda że aż tak wolno rosną ale trzeba je dobrze posadzić. U Ani Anabu jest przepis Toszki. I popieram wyciepnięcie jałowców pozdrowionka i będę Cię odwiedzać
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Margerytka40 11:49, 16 wrz 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Aga dzięki za wsparcie . To miło że popierasz moje zamysły i bardzo mi to potrzebne . U mnie trwa ogólne wyciepywanie . Wywalam to co mi się w ogrodzie nie sprawdziło albo kolorystycznie mi nie pasuje . Dziś pod łopatę poszły niektóre liliowce . Wiem że mają zwolenników na O . ale ja jakoś nie mogę się do nich przekonać . Piękne jak wiosną pojawiają się liście i oczywiście jak kwitną ale u mnie później zasychają liście i nie są już ładne . Jakoś mi nie pasują . Zostaną tylko takie brudno-różowe bo kolor mi pasuje ale muszę znaleźć im miejsce żeby po przekwitnięciu nie było ich widać .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Makusia 12:33, 16 wrz 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Jak tam Asiu? Jałowce już zasiliły jałowcowe niebo, czy jeszcze na swojej pierwotnej pozycji?
A z korzeniami osiki masakra- współczuję!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Psiamama 12:47, 16 wrz 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Mam rabatę z liliowcami i też jest do likwidacji.. nawet jej nie pokazuje...taka ładna Wyciepywanie jest niezbędne ja wywaliłam kilka roślin w sensie oddałam bez żalu za to M zawsze przeżywał "a czemu przecież ładny" taki chomik z niego ze wszystkim tak ma
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Margerytka40 14:20, 16 wrz 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Marta
Jałowce pójdą do nieba lada dzień . Muszę czekać aż M będzie miał trochę czasu . Zarobiony jest na maksa . Gdybym nie bała się urządzeń typu piła motorowa pewnie już by było po wszystkim ,siekierką trochę trudno . W ten weekend wyjechał na integrację z pracy ( taki zarobiony ) ale jak wróci wypoczęty to ho , ho ! Póki co jak go nie ma wysyłam do raju inne aniołki roślinne . Taka integracja to raz w miesiącu by się przydała . Spokój jaki , nikt nie pyta po co to wywalam , a czemu przesadzam tego krzaczka itd


Aga

Większość M tak już ma . Też nie jest mi to obce . Czytaj wyżej . Wieczorem odwiedzę Twój ogród bo teraz lecę robić dalej mój remont .( Na razie to tylko graty wystawiam .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
MagdaBaj 16:27, 16 wrz 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
To może mojego do Tojego na integrację wyślę
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
Psiamama 20:41, 16 wrz 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Nie ma co narzekać na naszych eMów. Znam przpadek, że wokół domu może być tylko trawnik i koniec kropka...nooo parę doniczek wyproszonych
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Margerytka40 20:50, 16 wrz 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magda

Szkoda że wcześniej się nie zgadałyśmy bo może miejsce by się znalazło .

Zobaczcie jakiego dziś miałam gościa


Musiałam bidulkę na szczotkę i do ogrodu .

A to moja dzisiejsza praca



Jakoś mi się tak przejrzyście zrobiło .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:57, 16 wrz 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
To moi pomocnicy
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:15, 16 wrz 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
No to jeszcze trochę obrazków
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies