Gdzie jesteś » Forum » Ogrody polskie » Ogród pałacowy w Kozłówce

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pałacowy w Kozłówce

Danusza 21:24, 21 lip 2011


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
Tynk a tyłu nie robiłaś tam tez jest super , były pawie?
warto jeszcze raz pojechac obejrzec pałac byłam z mężem i jak będziemy w tych stronach to napewno jeszcze raz zajdziemy
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
tyna 23:55, 21 lip 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
mam problem z moimi zdjęciami, robiłam, robiłam z tyłu
ale i tak mam zamiar pojechać na jesieni, ale koniecznie ze zwiedzaniem pałacu...
pawie były
koleusy w takich ilościach robią świetny rysunek, muszę to koniecznie jeszcze zobaczyć z góry, z pałacu....
____________________
pozdrawiam :)
Martek 02:45, 22 lip 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
tyna napisał(a)
Obiecuję!!!
Ps, no nie można niestety w środku robić zdjęć[/quote
Przypomniałam sobie ,że mignął mi wątek i się wróciłam zajrzeć Rzeczywiście ładnie tam jest .Tak blisko i nie być ...;( Trzymam Cie Tynka za ...
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 02:46, 22 lip 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Cię
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
tyna 21:32, 08 wrz 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
Udało się dotrzymać słowa
z dnia na dzień niemalże decyzja: jadę, póki jest pogoda, no i Marta była ze mną
razem podziwiać lepiej - zdecydowanie
Dziękuję za wspólnie spędzone popołudnie
Czerwone róże w ogrodzie znowu w pełnym rozkwicie, wcześniej w lipcu takiego spektaklu nie było....no i jeszcze ta różanka
o Pałacowym przepychu nie trzeba wspominać, zdjęć wewnątrz niestety nie wolno było robić....










____________________
pozdrawiam :)
tyna 21:49, 08 wrz 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711

cd...





____________________
pozdrawiam :)
tyna 22:04, 08 wrz 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
i wiele, wiele innych piękności.....różanych

i jeszcze parę ujęć


niesamowite detale:

odbyła się też sesja ślubna..... taka scenka rodzajowa


____________________
pozdrawiam :)
tyna 22:16, 08 wrz 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
Pod koniec naszego pobytu pojawił się paw

na pięknej nawierzchni...


dziękuję za towarzystwo Marta
temat "Kozłówki" mam w końcu opracowany!

____________________
pozdrawiam :)
monteverde 22:46, 08 wrz 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
chcieć to móc Justyna, dobrze,że obejrzałaś do końca i jak to wygląda z okien pałacowych? chodzi mi o koleusy
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
KasiaWB 23:02, 08 wrz 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Potwierdzam piękno miejsca i jako Lubelanka zachęcam do zwiedzania, bo warto Znam ten pałac i ogród od dziecka wiele razy tam bywałam prywatnie, ale również z okazji różnych uroczystości a także w celach turystycznych, gdy proszono mnie o pokazanie gościom zagranicznym najładniejszych miejsc Lubelszczyzny procesy ze spadkobiercami chyba też już znalazły swój finał ewentualne odzyskanie pałacu na wyłączną własność byłoby w dzisiejszych czasach zbyt kosztowne
Pałac i otoczenie z roku na rok wyglądają coraz piękniej, choć pamiętam jak ogród był w fatalnym stanie, ale na szczęście to już zamierzchłe czasy wnętrze pałacu jest interesujące, ale bywają również niezwykle ciekawe wystawy czasowe. Jak widać na zdjęciach jest to również miejsce częstych sesji fotograficznych młodych par i nie tylko, gdyż na terenie ogrodu odbywają się przyjęcia, a na terenie przyległego parku nawet integracyjne spotkania typu "grill"
Przy okazji i po drodze, w niedalekim Lubartowie warto zobaczyć również Pałac Sanguszków (obecnie siedziba Starostwa Powiatowego) oraz Bazylikę pw. św. Anny


____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies