Gdzie jesteś » Forum » Wymienię » Mam na wymiane Red Barony

Pokaż wątki Pokaż posty

Mam na wymiane Red Barony

anetta 14:37, 27 wrz 2016


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900


Wymienie Red Barona na rozchodnika okazałego Start Dust lub na zawilce jesienne białe np. Honorine Jobert , Jarzmiankę Moulin Rouge , Runiankę.
____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
marcinnnan 16:19, 21 lis 2016

Dołączył: 15 lis 2016
Posty: 1
Szukacie bardzo dobrej jakości zbiorników na gaz i nie wiecie gdzie można je zamówić? Zbiorniki lpg otrzymacie w firmie AmeriGas, najlepszego dostawcy gazu i sprzętów w tym zakresie w Polsce, sami zobaczcie na ich oferty cenowe, jakość jaką oferują jest bardzo dobra, ja jestem mega zadowolony z ich oferta i dobrze że zmieniłem ich na dostawcę gazu do swojego domu, dzięki temu mam za co pojechać na wczasy !
szczeppa77 13:49, 20 gru 2016

Dołączył: 30 lis 2016
Posty: 1
Jeśli nasze włosy źle reagują na kosmetyki, które do granic możliwości są wypełnione chemicznymi dodatkami, postawmy na alternatywne rozwiązania i zastosujmy zupełnie naturalna metodą pielęgnacji, jaka jest olejowanie włosów. Na stronie http://olejowaniewlosow.org/ znajdziemy szeroki wybór olejków do przeprowadzenia zabiegu, jak również informacje o korzyściach płynących z jego regularnego stosowania.
precel 20:19, 20 sty 2017

Dołączył: 18 sie 2016
Posty: 56
Piękna ta twoja trawka ja dopiero zaczynam z ogrodem ale się zakochałam w trawach.....
____________________
Ogród na skarpie
doradora 12:58, 27 sty 2017

Dołączył: 29 mar 2016
Posty: 40
niestety nie mam oczekiwanych przez Ciebie roślin ale może wymienisz trawke na patyki hortensji: phantom, anabell biała, magical candle, limelight, pinky winky, vanille free?
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies