Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Po mojemu. Ogród subiektywnie świadomy.

Pokaż wątki Pokaż posty

Po mojemu. Ogród subiektywnie świadomy.

Luki 23:08, 07 paź 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Nie wiesz jak się ucieszyłem, że pod tym intrygującym tytułem znalazłem Ciebie i Twój ogród. Myślałem niedawno co tam u Ciebie słychać i tym bardziej się cieszę
Pozdrawiam Cię serdecznie i idę na spacer po Twoim ogrodzie
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Zielona 23:08, 07 paź 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Sebek - dopiero teraz sobie uświadomiłam, że dokładnie miesiąc temu zamknęłam poprzedni wątek i w tym czasie... nie miałam motywacji do robienia zdjęć. Bycie aktywną na forum mobilizuje do uwieczniania tego, jak zmienia się ogród. Mam nadzieję, że dostarczę Wam powody do spacerowania u mnie. A kominki u Innych? Z przyjemnością!
PS Popełniłeś ostatnio jakiś raport?
Sebek 23:13, 07 paź 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Zielona napisał(a)
Sebek - dopiero teraz sobie uświadomiłam, że dokładnie miesiąc temu zamknęłam poprzedni wątek i w tym czasie... nie miałam motywacji do robienia zdjęć. Bycie aktywną na forum mobilizuje do uwieczniania tego, jak zmienia się ogród. Mam nadzieję, że dostarczę Wam powody do spacerowania u mnie. A kominki u Innych? Z przyjemnością!
PS Popełniłeś ostatnio jakiś raport?


Kasowy Zmieniłem one dollar listing na coś bardziej normalnego - już trzeci miesiąc jestem w innym miejscu
Skrót... w sumie jakbym się spiął... Pomyślę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Zielona 23:18, 07 paź 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Luki napisał(a)
Nie wiesz jak się ucieszyłem, że pod tym intrygującym tytułem znalazłem Ciebie i Twój ogród. Myślałem niedawno co tam u Ciebie słychać i tym bardziej się cieszę
Pozdrawiam Cię serdecznie i idę na spacer po Twoim ogrodzie


Luki,
miło mi, że się ucieszyłeś.
Czy tytuł jest intrygujący? Dla mnie jest kwintesencją tego, co myślę o moim ogrodzie. O tym jaki jest, a jaki nie będzie, na co mogę sobie pozwolić, a co zawsze będzie sferą marzeń. Uwielbiam go i... irytuje mnie. Zachwycam się nim i... odwracam wzrok. Jest mój. Razem ze wszystkimi udanymi kompozycjami, ale też ze wszystkim tym, co dzisiaj zrobiłabym zupełnie inaczej. Na szczęście potrafię znaleźć równowagę pomiędzy jego sprzecznościami i... to pozwala mi spokojnie w nim odpoczywać.
Nett 23:20, 07 paź 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Jeju, jak pięknie u Ciebie. Marzenie...

Witaj
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Efffa 23:21, 07 paź 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Zielona napisał(a)


Luki,
miło mi, że się ucieszyłeś.
Czy tytuł jest intrygujący? Dla mnie jest kwintesencją tego, co myślę o moim ogrodzie. O tym jaki jest, a jaki nie będzie, na co mogę sobie pozwolić, a co zawsze będzie sferą marzeń. Uwielbiam go i... irytuje mnie. Zachwycam się nim i... odwracam wzrok. Jest mój. Razem ze wszystkimi udanymi kompozycjami, ale też ze wszystkim tym, co dzisiaj zrobiłabym zupełnie inaczej. Na szczęście potrafię znaleźć równowagę pomiędzy jego sprzecznościami i... to pozwala mi spokojnie w nim odpoczywać.

Twoje wpisy zawsze mnie powalały z nóg, uwielbiam Cię czytać, ubrane pięknie w słowa a jakie to wszystko prawdziwe.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Zielona 23:22, 07 paź 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Sebek napisał(a)


Kasowy Zmieniłem one dollar listing na coś bardziej normalnego - już trzeci miesiąc jestem w innym miejscu
Skrót... w sumie jakbym się spiął... Pomyślę

Czyli jednak Polska to nie USA? Hmm... Mam nadzieję, że nowe miejsce Ci odpowiada. Zaglądałam tu i tam i widziałam, że one dollar listing zamieniłeś w million dollar... look
Marta 00:13, 08 paź 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Witam w nowym wątku. Ogród masz cudny i jak już wspomniano, przyjemnie się Cię czyta Pozdrawiam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
as226 00:40, 08 paź 2016


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Witam, w nowym wątku. pozdrawiam
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
malgorzata_s... 00:50, 08 paź 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Melduję się w nowym wątkuWybrałaś fotki najcudowniejsze z cudownych którymi zachwycaliśmy się z rozdziawionymi ustami Dzięki za tak uroczy spacer
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies