Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Po mojemu. Ogród subiektywnie świadomy.

Pokaż wątki Pokaż posty

Po mojemu. Ogród subiektywnie świadomy.

Kasya 07:48, 08 paź 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41806
ale mnie zdziwil nowy wątek
i tak porcja cudnych fotek mowe odebrala
ale fajnie ze jestes
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
bdan 08:19, 08 paź 2016


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Cieszę się, ze zajrzałam co to za nowy wątek.

Oczywyscie pozwolę sobie być Twoim gościem
iwka 09:11, 08 paź 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Ja również byłam zasmucona jak zobaczyłam, że wątku nie ma. Mało pisałam ale zawsze czytałam i oglądałam zdjęcia Twojego ogrodu. Super, bardzo się cieszę że wróciłaś
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
kasia_w 09:34, 08 paź 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
No w końcu jesteś
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
jolanka 09:53, 08 paź 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Miło mi oglądać piękny ogród Nie odwiedzałam Cie wcześniej, teraz na pewno nadrobię Pozdrawiam serdecznie i zaznaczam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Sebek 12:47, 08 paź 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Zielona napisał(a)

Czyli jednak Polska to nie USA? Hmm... Mam nadzieję, że nowe miejsce Ci odpowiada. Zaglądałam tu i tam i widziałam, że one dollar listing zamieniłeś w million dollar... look


____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kamajla 13:47, 08 paź 2016


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Dawno mnie tu nie było, nawet nie zdawałam sobie sprawy jak się u Ciebie zmieniło... Pięknie!
Sebek, ja także czekam na streszczenie

____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Mary 14:37, 08 paź 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
A jednak. A już straciłam nadzieję. Przez pierwsze dni po zamknięciu wątku wciąż sprawdzałam, czy nie ma nowego. Potem sądziłam, że czekasz na rocznicę. A potem to już zaczęłam podejrzewać, że coś źle zrozumiałam i zaczęłam tracić nadzieję. No i jak te głupie biblijne panny przegapiłam...
Bardzo się cieszę, że wróciłaś!
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Zielona 16:05, 08 paź 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Nett napisał(a)
Jeju, jak pięknie u Ciebie. Marzenie...

Witaj


Nett.
W nazwie poprzedniego wątku miałam słowo "marzenie". Zakładałam go, kiedy ogród był tylko pustą przestrzenią z wysianym trawnikiem, który postanowił wschodzić znacznie wolniej niż chwastnica, która go wówczas opanowała... Kiedy na kolanach dłubaliśmy z Mężem rozety rzeczonej chwastnicy, marzyłam o tym, by otoczyć się kolorami, fakturami, zielonymi ścianami. Kiedy to było? Zaledwie trzy lata temu! Stąd wniosek, że wbrew pozorom stworzenie ogrodu, który będzie cieszył, nie jest procesem rozpisanym na dziesięciolecia. Na te ostatnie trzeba być jednak przygotowanym, bo raz posadzona roślina będzie wymagała pielęgnacji przez wiele lat Jeśli Twoim marzeniem jest ogród, to przy pozytywnym nastawieniu już za rok - dwa będziesz się nim cieszyć A za trzy - tak jak ja - będziesz się zastanawiać, dlaczego nie wybrałaś innej linii rabat, lub z jakiego powodu nie posadziłaś drzew inaczej
Zielona 16:09, 08 paź 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Efffa napisał(a)

Twoje wpisy zawsze mnie powalały z nóg, uwielbiam Cię czytać, ubrane pięknie w słowa a jakie to wszystko prawdziwe.

Bardzo mi miło Czasami muszę powściągnąć moje gadulstwo, bo moje wypowiedzi nie wpisują się w obecną modę na krótkie komunikaty Tym bardziej cieszę się, że są osoby, które lubią je czytać. Mam jednak świadomość tego, że nie odkrywam nimi żadnych tajemnic. To oczywistości, pod którymi zapewne podpisze się większość posiadaczy ogrodów.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies