Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Po mojemu. Ogród subiektywnie świadomy.

Pokaż wątki Pokaż posty

Po mojemu. Ogród subiektywnie świadomy.

Zielona 16:29, 08 paź 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Marta
as226

Miło mi, że zajrzałyście i oczywiście zapraszam

Ciociu Gosiu
- jesteś jedną z tych osób, do których bardzo lubię zaglądać, choć rzadko się odzywam. Mam swoje swoje ulubione miejsce w Twoim ogrodzie, ale jeszcze wyżej cenię Ciebie, Twój optymizm, który wywołuje uśmiech. Cieszę się, że mam Cię wśród swoich Gości.

Danusiu_G - Twój wpis bardzo mnie wzruszył. Nie sądziłam, że moja pisanina może być dla kogoś taką motywacją! Sama przecież często wątpię, denerwuję się, potrzebuję wsparcia - nie tylko w sprawach ogrodowych.
A gdzie Twój wątek? Chętnie bym zajrzała do Twojego ogrodu.
Zielona 16:47, 08 paź 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Kasya - zapowiedziałam nową odsłonę i jestem Fotki są zamiast typowej wizytówki, do której nigdy nie mogłam się zabrać.

bdan - widzę, że pojawiłaś się znowu na forum. Mam nadzieję, że Twoje kłopoty zdrowotne minęły. Podziwiałam Córkę przypominającą raczej Twoją siostrę i oczywiście gratuluję Tobie jako dziwnie młodej Babci

iwka - ja też w wielu wątkach jestem obecna jako czytelnik, bo nie sposób udzielać się wszędzie. Milo mi, że zechciałaś kontynuować spacer po moim ogrodzie.

kasiu_w
- ano jestem, jestem Tęskniłaś, piękna Kobieto?

jolanko - Witaj! Forum to ogromna ilość ciekawych wątków. Nie sposób znać wszystkie. Miło mi, że wpadłaś i cieszę się, że zostajesz.

Sebek - i gdzie ten raport, Łobuzie?

Kamajla
- wiesz... kiedy wybierałam fotki, sama byłam zaskoczona, że w tym krótkim czasie tyle udało się zrobić.

MariBere - nawet nie wiesz, jak lubię Mateuszowe biblijne panny! Niestety sama często zasilam szeregi tych głupich... Ot... nasza ludzka, życiowa słabość...
Fajnie, że jesteś! To znak, że jednak nie zapomniałaś o oliwie!
Zielona 16:50, 08 paź 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Jesień, Szanowni... Jesień...

Zielona 16:52, 08 paź 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
ZŁOTA polska jesień?
Tak. Gold is in the air...

lojalna_ 17:07, 08 paź 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Całusy usciski mocne i szczere ze wreszcie Cie widze i czytac moge a i ogrod chetnie poogladam )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
siakowa 17:24, 08 paź 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Obecna
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
AnnaCh 17:27, 08 paź 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Poprzedni wątek śledziłam, ale się nie odzywałam Skoro nastąpiło nowe otwarcie, to witam się oficjalnie
Piękny ogród i pokazujesz, że można szybko, to nastraja mnie pozytywnie, niestety ja prawie wszystko robię sama i już mi dwa sezony zeszły, a mało co widać
Pozdrawiam
P.S. Piękna jesień
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Sebek 17:28, 08 paź 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Skrót... Wiesz, odespalem poprzednia noc, poleciałem na trening i po nim od razu do pracy - właśnie Cię pozdrawiam z przerwy Ale... mam owe streszczenie w pamięci
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 17:28, 08 paź 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Dynie - majstersztyk!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
alis 18:03, 08 paź 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Przepiękny ogród, który godzinami mogłabym podziwiać, dobrze, że jest ciąg dalszy
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies