Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Po mojemu. Ogród subiektywnie świadomy.

Pokaż wątki Pokaż posty

Po mojemu. Ogród subiektywnie świadomy.

Margarete 22:33, 02 gru 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zielona napisał(a)



Margarete - zmrożone róże w ogrodzie też są piękne. Adwentowo: zrobiliśmy rodzinnie kalendarz, w którym codziennie każdy z domowników znajduje karteczkę z dobrym słowem od pozostałych. To lniane woreczki wycięte przeze mnie, zszyte przez Męża i ozdobione cyframi oznaczającymi kolejne dni grudnia i rysunkami przez nasze Córki.


Sebek
- dekoracje jak zwykle mocno klasyczne. Pewnie coś tam znowu pokażę, choć nie będę innowacyjna. Jakieś gałązki, wianki, światełka, szyszki, bombki etc.

Fajne macie pomysły na wspólne spedzanie czasu i wspólne prace... I satysfakcja dla dzieci wieksza że zrobiły coś samemu, i ten nastrój oczekiwania...super

p.s. Kofte i jego teksty tez uwielbiam...
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
TeresaK 23:59, 02 gru 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Zielona napisał(a)

Znowu piątek... Czy Wam również czas tak szybko płynie?

Pojutrze zapłoną już drugie świece Adwentowe. Kiedy byłam dzieckiem, ten czas mijał tak bardzo wolno... Dzisiaj pędzi jak szalony.



To prawda, czas bardzo szybko płynie, pędzi jak szalony. Ale Twoje fotografie zatrzymują wszystkie piękne chwile. Pokazują zwykłą codzienność w sposób wyjątkowy i prawdziwy.
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
wojtas2101 00:13, 03 gru 2016


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Witaj,
jestem u Ciebie już drugi raz i za każdym razem nie mogę się napatrzeć na twój ogród. Jednym słowem rewelacja.
Ambrowiec pięknie się przebarwił jesienią, też aby go posadzić (wielkie drzewo) ale wybór padł na graba kolumnowego.
____________________
Ogród przydomowy - Hosty Wizytówka-Ogród przydomowy-Hosty
rozark 14:40, 03 gru 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Margarete napisał(a)

Renia naprawdę nie znałaś Marty i jej ogrodu ? niemożliwe? nie opowiadałam ci o moich wrażeniach z wizyty w ogrodzie u Marty?


Nadrobisz przy wiankowaniu
____________________
pozdrowionka
Zielona 14:48, 04 gru 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
nawigatorko - Asiu, chyba nie muszę zgadywać Mam nadzieję, że nie żałujesz. Bardzo lubię tą wyjątkową atmosferę Festiwalu. Na Ogrodowisku pokazujemy nasze domowe hand-made inspirowane tym, co zostało znalezione w sieci. Autorskich pomysłów na ozdoby w zasadzie tu nie ma (edit: przynajmniej w moim wątku), choć piękne odtwarzanie też jest sztuką. Targi są miejscem, w którym można znaleźć mnóstwo modnych ozdób, ale i autorskie perełki. Mam nadzieję, że i Ciebie zachwyciły.

Margarete rozark - jak tam? Uszy mi nie płonęły, więc chyba mogę być spokojna o rozmowy na mój temat?

Tereso
- dziękuję. Musimy jednak pamiętać, że na forum pokazujemy to, co po prostu się nam podoba i chcemy się tym podzielić. Codzienność nie zawsze składa się tego, co się nam podoba...

wojtas
- dzięki! Może jednak znajdziesz jeszcze w swoim ogrodzie miejsce na kolumnowego... ambrowca Zwie się slender silouette

http://www.futuregardens.pl/ambrowiec-amerykanski-slender-silouette-liquidambar-styraciflua.html
Zielona 14:50, 04 gru 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Zima jakaś taka zmienna... słońce na zmianę ze śniegiem i deszczem...

nawigatorka 17:35, 04 gru 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Powiem Co Marto że choć bardzo mi się targi podobały myslam że spotkam tam właśnie więcej Tworcow.,takich którzy sami robią różne przedmioty opowiadanja o nich... Było wg mnie za to dużo sprzedawców z bardzo nieujednoliconymi produktami.
Czy naśladowanie pomysłów z internetu nie jest twórcze? Wg mnie jest. Może nie jest innowacyjne ale twórcze na pewno zwłaszcza gdy robi się coś niebanalnego.


Ale znalazłam broszke dla babci z liscia miłorzębu
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
rozark 17:43, 04 gru 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
wiankowanie chyba w przyszły weekend :0 Gosia na pewno wstawi zdjęcia i ja pewnie też
____________________
pozdrowionka
Zielona 17:52, 04 gru 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
nawigatorka napisał(a)
Powiem Co Marto że choć bardzo mi się targi podobały myslam że spotkam tam właśnie więcej Tworcow.,takich którzy sami robią różne przedmioty opowiadanja o nich... Było wg mnie za to dużo sprzedawców z bardzo nieujednoliconymi produktami.
Czy naśladowanie pomysłów z internetu nie jest twórcze? Wg mnie jest. Może nie jest innowacyjne ale twórcze na pewno zwłaszcza gdy robi się coś niebanalnego.


Ale znalazłam broszke dla babci z liscia miłorzębu


Czyli potwierdziłaś moje odczucia... Pisałam Tobie, że moim zdaniem te pierwsze edycje były bogatsze w Twórców. W tym roku dodatkowo poznański Festiwal nałożył się terminowo z warszawskimi Targami Rzeczy Ładnych, które skupiły aż 180 wystawców. Cieszę się, że choć broszkę upolowałaś
Zielona 17:54, 04 gru 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
rozark napisał(a)
wiankowanie chyba w przyszły weekend :0 Gosia na pewno wstawi zdjęcia i ja pewnie też


Hmm... sugerujesz, że moje uszy jeszcze mogą się zaczerwienić?
A poważnie: Udanego spotkania, Dziewczyny. Jesteście zgraną grupą, więc na pewno fajnie spędzicie ten czas.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies