Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Po mojemu. Ogród subiektywnie świadomy.

Pokaż wątki Pokaż posty

Po mojemu. Ogród subiektywnie świadomy.

Katarzyna13 18:43, 08 paź 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
Również przyznaje się że tak po cichutko podglądam twój piękny ogród. Pozdrawiam serdecznie
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6711-gliniasto-skarpiasto-i-wietrznie
dorciabe 19:39, 08 paź 2016


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Marta bardzo się cieszę, że jesteś
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Nett 19:42, 08 paź 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Zielona napisał(a)


Nett.
W nazwie poprzedniego wątku miałam słowo "marzenie". Zakładałam go, kiedy ogród był tylko pustą przestrzenią z wysianym trawnikiem, który postanowił wschodzić znacznie wolniej niż chwastnica, która go wówczas opanowała... Kiedy na kolanach dłubaliśmy z Mężem rozety rzeczonej chwastnicy, marzyłam o tym, by otoczyć się kolorami, fakturami, zielonymi ścianami. Kiedy to było? Zaledwie trzy lata temu! Stąd wniosek, że wbrew pozorom stworzenie ogrodu, który będzie cieszył, nie jest procesem rozpisanym na dziesięciolecia. Na te ostatnie trzeba być jednak przygotowanym, bo raz posadzona roślina będzie wymagała pielęgnacji przez wiele lat Jeśli Twoim marzeniem jest ogród, to przy pozytywnym nastawieniu już za rok - dwa będziesz się nim cieszyć A za trzy - tak jak ja - będziesz się zastanawiać, dlaczego nie wybrałaś innej linii rabat, lub z jakiego powodu nie posadziłaś drzew inaczej


Ach Martuś, dziękuję za słowa otuchy. Dla mnie bardzo ważne. Niestety, nie wszyscy mają zmysł do kompozycji, wyczucie przestrzeni, koloru, perspektywy i mimo szczerych chęci i mnóstwa pracy, nie wszystkim udaje się stworzyć piękny ogród. A przynajmniej nie od razu
Ale mam nadzieję, że każdy rok będzie mnie przybliżał do marzenia, a wsparcie serdecznych ludzi pomoże unikąć kolejnych błędów i rozczarowań. Bardzo bym chciała, abyś i Ty swoją radą i niesamowitym wyczuciem smaku wspierała mnie w drodze do realizacji marzenia. Zapraszam.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
jazzy 20:01, 08 paź 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Cześć Martucha!
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
malgorzata_s... 20:39, 08 paź 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Martuś odwiedzać Cię to czysta przyjemność Twój ogród to wzór konsekwencji,pracowitości i wspaniałego wyczucia stylu.Pokazałaś że w niedługim czasie można wyczarować raj jeśli jest się pracowitym i zdeterminowanym
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Wendy79 23:22, 08 paź 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
No pięknie jest. Zdjęcia cudne, inspirujące. Będę podglądać Twój kolejny wątek. Cieszę się, że jesteś.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Zielona 23:28, 08 paź 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Lojanto - ja wiem, że Ty wiesz, że ja też... zawsze szczerze i chętnie zaglądam do Ciebie.

siaku - miło

AnnoCh - dziękuję, że zechciałaś odcisnąć palec To, co widzisz u mnie powstało dzięki pracy moich i mojego Męża rąk. Tym bardziej doceniam i podziwiam tych, którzy też działają samodzielnie. A jeśli nie masz pewności, że zmiany widać, polecam Ci porównać pierwsze i ostatnie fotki jakie zrobiłaś w swoim ogrodzie. Jestem przekonana, że uśmiechniesz się do siebie z satysfakcją

Sebek - znasz mnie i wiesz, że staram się nadrobić przynajmniej ulubione wątki. Chyba nigdy nie nauczę się oglądania wyłącznie zdjęć... Choć Twoje relacje lubię i chętnie przeczytam, jeśli tylko znajdziesz czas i ochotę na wyprodukowanie jakiegoś jesiennego podsumowania.
Dynie dziękują Na żywo są ładniejsze
butterfly 23:35, 08 paź 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Dynie są mega!!!
Fajnie ze zagladasz bo i ja uwielbiam czytać twoje elaboraty
Dziś sadziłam tulipany z latarka czołową
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Zielona 23:44, 08 paź 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Danusiu_G - zapewniam Cię, że moja przestrzeń, która zawarta jest w kadrach, a to, co widzę spoglądając za okno, to jednak dwie rzeczywistości Mam wiele miejsc, które czekają na zagospodarowanie i wiele takich, które chcę zmieniać.
Do założenia wątku zachęcam, ale tylko pod warunkiem, że sama masz na to ochotę.

alis - od Ciebie jak zwykle miłe słowa. Dziękuję.

Katarzyno13
Dorciabe

Fajnie, że jesteście


Nett - wiesz... kiedy przypomnę sobie swoje pierwsze kompozycje... hmm... uśmiecham się pobłażliwie. Na szczęście nie popełniłam ich wiele, bo pojawiłam się na forum jesienią i miałam całą zimę na naukę. Chłonęłam forum jak gąbka. Im więcej czytałam, tym bardziej uświadamiałam sobie, jak zielona jestem. I nadal twierdzę, że wciąż więcej nie wiem niż wiem Jestem jednak na takim etapie, na którym nie czuję już żadnej presji. Zawsze powtarzam, że lista moich życiowych priorytetów nie plasuje ogrodu na podium
Chętnie do Ciebie zajrzę (przyznaję, że na razie przejrzałam tylko pobieżnie, ale wrócę na dłuższą chwilę) i jeśli będę umiała - pomogę
Zielona 23:48, 08 paź 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
jazzy napisał(a)
Cześć Martucha!


No.... Pani Kochana!
Muszę to napisać, bo byłam u Cię: Od początku wiedziałam, że Twój ogród będzie wyjątkowy. A dziś jestem przekonana, że gdybym pojawiła się na forum po Tobie, byłabyś moją inspiracją. Masz talent, Babo!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies