Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

AngelikaX 09:17, 17 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Tak sobie myślę, że we wrześniu powinno być luźniej (oczywiście nie w weekend ) lub wiosną

____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 09:18, 17 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Magleska napisał(a)
Tort urodzinowy wyszedł Ci super ja jestem cukiernicza noga zazdroszczę Tatr ,w tym roku tylko na krokusach byłam ale może we wrześniu uda się wybyć troszkę ..... imprezka widzę udana , rodzinka piękna ,młoda, zgrabna ....Ogród jak zawsze cudowny



Dziękuję
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 09:22, 17 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Kasiolaaa napisał(a)
Angela nasze Polskie gory takie piekne a ja nigdy nie bylam bo zawsze nad morze mnie ciagnie. Sto lat dla syna przystojniacha tort rewelacja moze ja taki zrobie dla mojego syna we wrzesniu na 3 urodzinki



Polskie morze w tym roku nie rozpieszcza pogodą, zresztą my tam i tak nigdy nie dłużej niż max 3 dni... nie jestem w stanie wytrzymać tam tydzień

Dziękuję w imieniu mojego przystojniaka Tortem pochwal się oczywiście jak wyjdzie
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 09:28, 17 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
malkul napisał(a)
plan jest zawsze tylko potem regulujemy i zmieniamy względem tego co niesie pogoda



Brawo!

U nas pobieżny... chęci to wyznacznik (zwłaszcza u dziaciaków )
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 09:29, 17 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
leon60 napisał(a)
Ukradłam kawałek torciku bo lasuch że mnie



Skoro łasuch to zapraszam na kolejny
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 09:41, 17 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
BKosimkArt napisał(a)
Wow torcik wypas! Super!
Górskich widoków zazdroszczę i wzdycham do nich bo dawno nie byłam, ale może już niedługo...
Energii i kolejek nie cierpię, nie kręcą zmnie zresztą te atrakcje byłam za to wczoraj w Magicznych Ogrodach i tam chyba była druga połowa Polski no tłumy straszne i w sumie tak sobie tam jest ale dzieciaki się cieszyły więc to głównie dla nich...
Jedyne co dla mnie istotniejsze fajne nasadzenia mają




Dzięki za pochwałę

Energy zahaczyliśmy przy okazji, tyle km w życiu nie jechałabym specjalnie, po to aby stać w kolejkach... (choć dla tych najmiejszych wchodziło się prawie z marszu) dzieciaki miały frajdę - a to dla solenizantów głównie było o 20 chcieli jeszcze


Magicznych ogrodów nie znam- luknęłam i cudnie tam, szkoda, że tak daleko... może kiedyś przy okazji?

Tyle jest fajnych miejsc, a człowiek nawet nie wie o ich istnieniu

Może jakieś TOP 10 stworzymy wspólnie na O co Wy na to? - wrzesień i październik weekendowo można poszaleć


Ja od siebie tak na szybko mogę polecić:

Kopalnie Złoty stok łącznie z Chatą kata
MiniEuroland Kłodzko
(ale to pewnie wszyscy znają )
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 09:42, 17 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
U Was też tak mgliście? brrrrrrr....
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Makusia 09:58, 17 sie 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
W środkowej Polsce pogoda dziwna- upały miały być, a jest chłodno i pochmurnie. W nocy trochę padało.

Z Twoich TOP 10 nie znam niczego
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
AniMa 10:55, 17 sie 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Angi podziwiam za odwiedzone miejsca w Energy - ja mam lęk wysokości- jak na te cuda patrzyłam to się bałam a co dopiero korzystać....W sumie to nawet szklanych i ażurowych schodów się bojam... a za młodu czereśnie z czuba 5m drzewa rwałam no cóż

Ja wróciłam po 2 tygodniach do ogrodu i oniemiałam nie tylko na widok chwastów, które osiągały nawet 1,5 m ale i niektórych roślinek - zwłaszcza werbeny - wrzucę u siebie Patrząc na niektóre chwasty to wydaje mi się, ze specjalnie sie pochowały podczas plewienia przed wyjazdem a potem brały udział w wyścigach
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
10:57, 17 sie 2017
Witam się u ciebie, piękny ogród, widzę sporo kamienia, porządeczek wszędzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies