Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

AngelikaX 11:45, 17 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Hej Moni... dzieki - gościłaś już u mnie nie raz pewnie avatar Ci e zmylił
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Kasiolaaa 11:49, 17 sie 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Angelika ja w nastepnym tyg bede robic tort dla dziadka bedzie to moj pierwszy raz tortowy az sie boje ale foto zrobie jak nie zchrzanie hihi
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
AngelikaX 11:52, 17 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
AniMa napisał(a)
Angi podziwiam za odwiedzone miejsca w Energy - ja mam lęk wysokości- jak na te cuda patrzyłam to się bałam a co dopiero korzystać....W sumie to nawet szklanych i ażurowych schodów się bojam... a za młodu czereśnie z czuba 5m drzewa rwałam no cóż

Ja wróciłam po 2 tygodniach do ogrodu i oniemiałam nie tylko na widok chwastów, które osiągały nawet 1,5 m ale i niektórych roślinek - zwłaszcza werbeny - wrzucę u siebie Patrząc na niektóre chwasty to wydaje mi się, ze specjalnie sie pochowały podczas plewienia przed wyjazdem a potem brały udział w wyścigach


W sumie to ja też mam lęk wysokości, choć nie aż taki jak Twój ale mówię sobię co mi się może stać (to musi być bezpieczne) w najgorszym wypadku zwymiotuję

Wrzuć... wrzuć... z chęci obejrzę Twoją werbenę. Co do chwaściorów to też tak mi się zdaje, że skubane czekają aż chata (znaczy ogród) będzie wolna
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 11:54, 17 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Kasiolaaa napisał(a)
Angelika ja w nastepnym tyg bede robic tort dla dziadka bedzie to moj pierwszy raz tortowy az sie boje ale foto zrobie jak nie zchrzanie hihi


To też mój pierwszy i też miałam stresa, czy biszkopt nie rozwali się przy cięciu, kremówką ubije, czy nie rozjedzie się przy składaniu
ps. Dodaj troszkę śmietan-fix do kremówki (ładnie trzyma i w lodówce dłużej świeży - nie puszcza wody )
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 12:00, 17 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
A tymczasem do poczytania wrzucam... jakby ktoś miał ochotę

____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Makusia 12:15, 17 sie 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Oł Gosz! Jesteś sławna!!!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 12:16, 17 sie 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Nic nie widać po powiększeniu
To obecny numer Przepisu jest? To kupię sobie, żeby się chwalić, że znam autorkę i posiadaczką tego ogrodu
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
AngelikaX 12:24, 17 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Tak to aktualny numer... coś tam między czasie jeszcze się pojawi w którejś gazecie (nie wiem dokładnie bo to jedno wydawnictwo) o kręgu, wiązaniu traw, cięciu kul... to chyba wsio co Pani chciała

ps. Najbardziej dumna jestem z pierwszego o całym ogrodzie w KO
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 12:26, 17 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
edit: A nie wiem czy ktoś wyczytał w aktualnym numerze KO jest ogród Anetty... przed urlopem wyczaiłam, zapomniałam u niej pisać że poznałam no to lecę do niej
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Borbetka 12:27, 17 sie 2017


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Angeliko w gazecie wypatrzyłam, że w moich rodzinnych stronach mieszkasz. Taki świat mały .
____________________
borówcowy wizytowka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies