Gdzie jesteś » Forum » Meble ogrodowe » Ławka w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ławka w ogrodzie

Gardenarium 08:46, 24 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
jolanta_kaminska napisał(a)
Te drewniane ławki z drewna pociętego na plastry - piękne w swojej prostocie i bardzo oryginalne !
Może ktoś da mi taką w prezencie ?
Ostatecznie to mogę chociaż na niej chwilkę posiedzieć ))))))))))))


Można chyba zamówić w tartaku pocięcie odpowiedniego kawałka drewna. Tylko nie wiem, jak zabezpieczyc takie drewno, aby żywica się nie kleiła do ubrań. Chyba, że bedzie to drewno liściaste, np. dąb

A tutaj inne propozycje drewnianegi designu









____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Emilianoparm... 10:35, 24 lis 2010


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
gardenarium napisał(a)



no i klops, miałem w planie takową ławkę ale teraz widzę, że nie będzie to jedyna ławka tego typu na świecie
____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
Gardenarium 14:59, 24 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To nic, dwie to prawie jedna. Przynajmniej wiesz, że jesteś "trendy". A z jakiego drzewa będzie Twoja wykonana Emilu?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Emilianoparm... 20:13, 24 lis 2010


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
jeśli w ogóle będzie, to z takiego jakie uda się załatwić
ewentualnie coś się zetnie za podwórkiem
____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
Gardenarium 21:05, 24 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A jakie rosną tam drzewa? Musi to być niezły klocek na taką ławkę. Czasem rzeka wyrzuca po powodzi takie pnie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
shrekol 11:30, 25 lis 2010


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
Moja zwykła ławeczka połączenie drewna i metalu nie ma stałego miejsca latem stała przed źródełkiem przy trawniku



a w razie potrzeby wędruje po działce tam gdzie słońce



____________________
Gardenarium 16:48, 25 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jaka śliczność tam po prawej stronie. Ten iglaczek na kijku, co to jest? Trawka b. ładna.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
shrekol 08:56, 26 lis 2010


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
gardenarium napisał(a)
Ten iglaczek na kijku, co to jest?


Iglaczek to Pinus mugo 'Mini Mops'.

gardenarium napisał(a)
Trawka b. ładna.


Trawa tylko z tej perspektywy ładnie wygląda. Wydaje mi się jak by algi na nim były, o których Maja mówiła w jednym z ostatnich programów.
Na wiosnę muszę chyba posiać od nowa......
____________________
shrekol 08:57, 26 lis 2010


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
tyna napisał(a)
Ha, ha, Przemku, mamy tę samą ławeczkę...



Dokładnie tylko moja wędrowniczka a Twoja nie i w innych aranżacjach
____________________
grama 14:37, 26 lis 2010


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
U mnie każe stare krzesło znajduje zastosowanie i wyrywam je spod mężowskiej siekierki,bo mi go szkoda-tu można na nim przysiąść,tu odpocząć...W "lesie" ma tego kilka sztuk,wystarcz przestawić i już jest inaczej. Było tak:



A potem tak,ale coś mi nie pasuje ta huśtawka w leśnych klimatach,więc powędrowała gdzie indziej.



A tu druga strona tej polanki. Przenoszę się wraz ze słońcem,żeby załapać letni cień. Ale napisałam,jakbym całe dnie nic nie robiła,tylko łapała te cienie,piła kawki i czytała. No,w niedzielę tak jest...czasem.

____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies