Gdzie jesteś » Forum » Meble ogrodowe » Ławka w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ławka w ogrodzie

Gardenarium 18:04, 06 wrz 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bardzo ładna. teraz płoty trzeba przemalować na grafitowo
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
19:24, 06 wrz 2016
No jak nie mieć ławek w każdym kącie ogrodu
Z tej mamy widok na większość ogrodu.Przed erą ogrodowiska miałam tylko jedną na tarasie.



19:26, 06 wrz 2016
Gardenarium napisał(a)
Znalazłam prawie identyczną w swoich zdjęciach. Ta z kolei zarosła mchem i porostami.



Ławka z duszą
Donia72 23:04, 06 wrz 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Gardenarium napisał(a)
Bardzo ładna. teraz płoty trzeba przemalować na grafitowo


Kurczę nie da rady. Dom jest zielony i dach i drzwi brązowe.
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Gardenarium 06:37, 07 wrz 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nom, nie da rady.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
19:18, 10 wrz 2016
Do ławki dołączył stolik



Donia72 00:53, 11 wrz 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728


Widziałam
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Wintergreen 17:52, 11 wrz 2016

Dołączył: 25 lip 2015
Posty: 9
Witam, po rocznej przerwie. Nie pisałem tu, bo trochę się krępowałem jako nie mający się absolutnie czym pochwalić właściciel spłachetka przy szeregowcu. Na dodatek o gustach, które z mody wyszły dwie generacje temu...

Jednak przez ten czas czytywałem Ogrodowisko i teraz postaram się uaktywnić się na forum.
Na początek zwracam się z prośbą o pomoc w wyborze ławki. Po tym, jak spod okna zniknęły wreszcie materiały remontowe postanowiliśmy pod ścianą domu postawić ławkę. Mojej żonie bardzo spodobała się ławka Toscana z firmy Boltze

Jest jednak chyba niedostępna w Polsce i jak na moje oko trochę drogawa, choć to powiedzmy jest jeszcze do przełknięcia. Na dodatek 102cm to raczej ławeczka. Czy może spotkaliście się z czymś w podobnym stylu i ciut większym?
Aby niekoniecznie robić reklamę, wiadomości na PW oczywiście też przyjmuję
Gardenarium 08:31, 12 wrz 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dać wzór kowalowi albo zdolnemu ślusarzowi i niech wykona. Pewnie wyjdzie drożej. Trudno aż tak dopasować, aby znaleźć taką samą ale taniej. Szukaj sam, a nie angażuj ludzi w szukanie za ciebie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 00:47, 16 paź 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81723
To i ja pokażę ławeczki zakupione do bacówki w komplecie ze stołem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies