Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe szaleństwo ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe szaleństwo ...

Nowalijka 22:44, 24 lis 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Gardenarium napisał(a)
Elu, już poprzenosiłam posty a więc masz jeden wątek - ten. Wyślij sobie na maila link do tego wątku abyś zawsze trafiła we właściwe miejsce


Bardzo dziękuję
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 23:55, 24 lis 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
To na dobranoc
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Rumianka 00:05, 25 lis 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10184
Witaj, pisz, pytaj, planuj, rysuj...od tego jest okres zimowy, a wiosną zadziałasz w ogrodzie...Bądź dobrej myśli, trafiłaś we właściwe miejsce, tu sami swojacy...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Nowalijka 00:10, 25 lis 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Rumianka napisał(a)
Witaj, pisz, pytaj, planuj, rysuj...od tego jest okres zimowy, a wiosną zadziałasz w ogrodzie...Bądź dobrej myśli, trafiłaś we właściwe miejsce, tu sami swojacy...


Dzięki za ciepłe słowa i rady, co do zimy, jeszcze nie zaczęła się a ja już chciałabym, żeby się skończyła. Widzę, że jesteś z pomorskiego jak ja, nie wiem jak u Ciebie ale w gdańsku przymroziło troszkę (właśnie godzinkę temu skrobałam szybę w samochodzie). Czyli zimę czas zacząć...
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Kindzia 11:34, 25 lis 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Bardzo za życzenia dziękuję, miło mi
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Nowalijka 11:45, 25 lis 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Nie ma za co
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 12:04, 25 lis 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Mam do Was gorąca prośbę. Tydzień temu wyczyscilam z roslin oczko wodne. Zostało mi na wiosnę wyczyścić sam pojemnik, w którym chciałbym mieć tylko nenufary. Problemem dla mnie są nasadzenia wokół oczka. Wsadzilam lawende, trawy, zurawke i jalowiec plozacy. Nie wiem czy dobrze d dobralam rosliny. Jest to strona północ-zachód. Proszę zaprponujcie jakieś nasadzenia.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 12:15, 25 lis 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
A tak oczko wyglądało przed tygodniem. Nie dałam rady go wyczyść bo zabrakło czasu. Na mojej działacze wszystko robię sama, pergole, płotki, wykopuje stare drzewa. ...
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
MirellaB 06:47, 26 lis 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Witaj. Trafiłam do Ciebie przez wizytówkę Przypomniała mi się moja działka w domu rodzinnym, tyle miłych wspomnień z nią związanych

Pieska przedstaw również w wątku tematycznym. Śliczna psina Ja mam dwa przygarnięte bezdomne psiaki.

Pytałaś o magnolię czy coś z niej będzie - oczywiście, że będzie tylko potrzebuje czasu. Moja wyglądała tak samo. W tym roku po trzech latach zakwitła dwoma kwiatami. Mam jeszcze dwie, które są jeszcze mniejsze i czekam kiedy zakwitną. Ładnie rosną, więc jestem pewna, że miło mnie zaskoczą
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Nowalijka 14:38, 26 lis 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Witam Ciebie Mirello. Cieszę się, że mnie odwiedziłaś a przy okazji powspominałaś dom rodzinny. Moja działka z racji, że mam ja krótko jest mało usystematyzowana, nie jest pod linijkę (choć chciałabym). Zamierzam stworzyć tam azyl, postawić na babcine kwiaty (malwy, rumianki, bratki, słoneczniki, piwonie, czosnki...). Jesienią na jedną z rabat wsadziłam ok. 50 tulipanów. jak tylko wzejdą wiosną - pochwalę się. Podobają mi się te nowoczesne ogrody, ale nie umiem ich zaaranżować. Rodzi mi się w głowie tyle pomysłów (spać po nocach nie mogę. Tak jak wcześniej widziałaś, zaczęłam walczyć z oczkiem wodnym. Mam jego wizję, jak zwykle, a później przy realizacji wychodzi coś innego.
Dziś byłam na swojej działce, przykryłam stroiszem moje clematisy (są pierwszy rok - boję się, że zmarzną - są jeszcze malutkie). Wychodząc z działki przygarnęłam porzucone przed działkami bergenie. Wsadziłam je, ale nie wiem czy przyjmą się i czy są posadzone w odpowiednim miejscu - strona północ - wschód - koło altanki.

Oto one - moje nowe podopieczne



____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies