Gdzie jesteś » Forum » Ważne informacje dla wszystkich » Zbędne cytowanie zdjęć

Pokaż wątki Pokaż posty

Zbędne cytowanie zdjęć

zawitka 09:33, 03 gru 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14040
Tak Danusiu prawda, że nie potrzebnie powtarza się to samo Popieram .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
olga80 21:59, 07 gru 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
popieram i obiecuję poprawę
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Nikita 02:44, 19 gru 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Jeśli nie ma potrzeby cytowania całego postu to powinno się kopiować tylko fragment....oczywista oczywistość...popieram !
Ja tak właśnie robię, ale podejrzewam, że część forumowiczów (zwłaszcza tych nowych) po prostu nie wiedziała że tak można zrobić...teraz już wiedzą !!!
Pozdrawiam Danusiu.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Basilikum 22:04, 19 sty 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
ja tez popieram i dolaczylabym to jako punkt do regulaminu forum

ja nie wiem czy to by sie dalo zrobic ale na innych forach jest mozliwosc zaznaczenia tekstu i cytowanie tylko tego fragmentu

a jak nie to przeciez zawsze mozna wykasowac co od dawna robie
i link na moim watku tez wrzuce
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
pestka56 22:12, 19 sty 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Dobry pomysł, żeby się znalazło w regulaminie. Tam każdy przeczyta będzie pamiętać.

Zakładając wątek poproszę na pierwszej stronie o usuwanie zdjęć z cytatów.
____________________
Kasia
Gardenarium 07:42, 20 sty 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tu mi nie chodzi o to żeby "nie cytować" w ogóle, chodzi o to żeby nie cytować zbędnie. Czasem cytowanie jest potrzebne, żeby wyłuskać z postu np. konkretne zdjęcie, które chcemy skomentować, nie trzeba 4 zdjęć cytować jeśli nie ma takiej potrzeby.

Dlatego Pestko mój apel dotyczył po prostu tego, że gdy ktoś wklei ładne zdjęcia, występuje potem np. 5 postów, gdzie wszyscy po kolei to cytują i jest 2 strony postów z tymi samymi zdjęciami. To wydaje mi się niepotrzebne
Teraz nie będę ślęczeć i kasować wszystkiego. Dlatego napisałam ten wątek.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies