Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam serdecznie w Nowym Roku

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam serdecznie w Nowym Roku

Aganova 17:09, 11 sty 2017

Dołączył: 11 sty 2017
Posty: 1
Witam, już dłuższy czas się zbierałam, żeby dołączyć do Ogrodowiska ale jakoś nigdy nie miałam śmiałości. Mój ogród ma dopiero dwa lata i niestety wszystko jest w powijakach. Nie ma za wiele do pokazywania. I właśnie dlatego liczę na waszą pomoc i pomysły w aranżowaniu mojego ogrodu. Marzy mi się ogród w stylu ogrodów angielskich.


W oddali można dostrzec obwódkę bukszpanową, rosną tam teraz hortensje i inne byliny.

Tu tworzę rabatkę obok tarasu, również obwódka bukszpanowa i byliny. Jest ich teraz więcej, zdj jest trochę nieaktualne.

Tutaj skrzynie na zioła i warzywa.

Front domu, już zarośnięty przez trawę, wzdłuż ścieżki są kule bukszpanowe.
Może jakieś pomysły co sadzić i jak "zagęścić" tę łysą łąkę.

[reklama]
Gardenarium 20:10, 11 sty 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Wszystko fajnie i ładnie, ale kochana, nie rób reklamy kurtek, które można kupować
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kinia111 22:02, 16 sty 2017


Dołączył: 14 lis 2016
Posty: 445
Witaj, mój ogród ma teraz tylko 5 lat i tak jak twój jest w fazie tworzenia. Ładny masz domek jeżeli ten w oddali to twój. Będę zaglądać. Kinga.
____________________
Kinga Ogród to moja bajka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies