Gdzie jesteś » Forum » Wystawy ogrodnicze » Chelsea Flower Show 2011

Pokaż wątki Pokaż posty

Chelsea Flower Show 2011

hanka_andrus 16:59, 08 cze 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Gabrielo! Pokazuj wszystkie ,jakie masz! Może nie od razu,ale tak jak Bogusia z Meksykiem-stopniowo!
Czekamy.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardenarium 23:17, 10 cze 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Artykuły o CHFS są tutaj http://www.ogrodowisko.pl/tag/chelsea-flower-show

A teraz niespodzianka

Przyłapałam obiektywem Alana Titchmarsha jak robił sobie zdjęcia z Fanami i podpisuje autografy.
Znacie go pewnie z serialu "Świat Ogrodów", który prowadzi po śmierci Geoffa Hamiltona i programów np. Jak zostać ogrodnikiem. To jedna z najpopularniejszych postaci angielskiego ogrodnictwa. Ma nawet swoją różę.
Stałam obok i śmiałam się.









____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Syla 23:19, 10 cze 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Mam nawet nagrany program jak przygotować poprawnie ziemię pod nasadzenia
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Gardenarium 23:21, 10 cze 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja w doskokach oglądam na DOMO, powtarzają te serie, też coś nagrałam Mam też jego książkę. A napisał ich wiele. To znakomitość wśród ogrodników.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Syla 23:27, 10 cze 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Jak oglądam jego programy to mam wrażenie, że wszystko w ogrodzie można zrobić prosto . A jego żywiołowość przy tym jest urocza Coś w Tych ogrodnikach siedzi. Bo jak poznałam Ciebie Danusiu to również miałam takie odczucie.
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Gabriela 17:14, 14 cze 2011


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Uwielbiam go, jest moim zdaniem niedoścignionym wzorem prowadzącego programy dla ogrodników. Ta lekkość, wdzięk, fachowość. Pokazując rośliny nigdy nie zadaje w programie denerwujących pytań typu : ojej, jakie to ładne, a co to jest? Bo on po prostu wie co to jest. Nagrywałam odcinki Gardener's World i "Jak zostać ogrodnikiem", wracam do nich z wielką przyjemnością ( ach, gdyby jeszcze czas był podwójny...) Mam jego książkę - encyklopedię ogrodnictwa, tak samo lekko napisana jak prowadzone były programy, fajne komentarze pod zdjęciami. Pamiętam jego relacje właśnie z CHFS w programie prowadzonym jeszcze przez Geoffa Hamiltona, z początku lat dziewięćdziesiątych.
Czy wiecie, że on pisze też całkiem niezłe powieści i opowiadania?
Zazdroszczę Danusi tych zdjęć! Udało się z nim zamienić słówko?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Gardenarium 00:45, 26 cze 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie było koło mnie Witka bo nawet mogłam z nim zrobić zdjęcie. Również go uwielbiam, to wielka osobowość. Dziękuję Syla za komplement
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monteverde 01:12, 27 sie 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ja kiedyś za jego rada usiadłam na leżaku i obserwowałam wędrówkę słońca po moim ogrodzie,żeby wiedzieć co i jak z nasadzeniami , siedzę, siedzę i ... obudziłam się po obiedzie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
KasiaWB 16:30, 27 sie 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
monteverde napisał(a)
ja kiedyś za jego rada usiadłam na leżaku i obserwowałam wędrówkę słońca po moim ogrodzie,żeby wiedzieć co i jak z nasadzeniami , siedzę, siedzę i ... obudziłam się po obiedzie



hahahaha dobre Aniu skąd ja to znam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
an_tre 16:36, 27 sie 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
KasiaWB napisał(a)

ja kiedyś za jego rada usiadłam na leżaku i obserwowałam wędrówkę słońca po moim ogrodzie,żeby wiedzieć co i jak z nasadzeniami , siedzę, siedzę i ... obudziłam się po obiedzie



hahahaha dobre Aniu skąd ja to znam



dobre
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies