Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lubię go :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Lubię go :)

ElzbietaFranka 11:44, 08 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Wyglupiasz sie 300 metrow? Robi wrazenie przynajmniej na 1500 m.
No ale ty wiesz lepiej, skoro jest tyle to tym bardziej bardzo ladnie te 300 m obszdzone. Bukszpany znajda sobie miejsce na swoje korzenie sa male to dadza sobie rade.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
lutroja 22:57, 08 lut 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
Działka ma 3300 ponad, to pomyłka mała się wdarła
____________________
Lusi Lubię go:)
lutroja 09:24, 09 lut 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
basia3 napisał(a)
Witam , wiesz co ja też go lubię,bardzo ładny i psiak cudowny, wabi się tak jaki mój.


U ciebie to chyba labradorka biszkopcik?
i plany już u ciebie w ogrodzie chwaliłam, pójdę też chyba za ciosem, tylko mój M powie "a nie mówiłem". On chciał wszędzie trawa i koniec, jak zaczęłam tworzyć rabaty, to mówił że nie będzie gdzie w piłkę grać , tak zielska nasadzę. I pod tym względem ma rację ...niech idzie na boisko w piłkę grać
____________________
Lusi Lubię go:)
lutroja 16:31, 12 lut 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
Następna część ogrodu to skarpa wokół domu , nie mam dobrych zdjęć ,ale jakiś pogląd wizualny jest: głównie są liliowce tworząc wstążkę wijąca się , irga ,kosodrzewiny, rododendrony, berberysy i iglaki,
agro musiała być ze względu na obsuwanie się ziemi



____________________
Lusi Lubię go:)
lutroja 16:36, 12 lut 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
ta rabata kończy skarpę z przodu domu
____________________
Lusi Lubię go:)
lutroja 21:41, 12 lut 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
Mój warzywniak: mieć swoje zioła, sałaty, szczypiorki i inne warzywka bezcenne i mega zdrowe bo bez nawozów.
Trochę pracy z nim miałam, bo usunięcie perzu i innego dziadostwa-wszystko szpadlem, potem obornik też przekopać szpadlem, ziemia czarna też przekopać potem te koła na zioła uprawić, bordy, kamyki, oj miałam momenty zwątpienia lekko mówiąc ,ale warto było mam swoje warzywa
(na graciarnię nie zwracać uwagi to wszystko się jeszcze "robi" )

____________________
Lusi Lubię go:)
basia3 09:01, 13 lut 2017


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Ale ty masz warzywniak taki duży jak cały mój ogród, mój zlikwidowany warzywniczek był wielkości jednego twojego zagonu.
A w tych kręgach co będzie
____________________
JEST DOBRZE :D
lutroja 10:02, 13 lut 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
basia3 napisał(a)
Ale ty masz warzywniak taki duży jak cały mój ogród, mój zlikwidowany warzywniczek był wielkości jednego twojego zagonu.
A w tych kręgach co będzie


w te kręgi sadzę głównie zioła: mięta melisa tymianek itp , to są rośliny takie "rozłażące się" a w kręgach mam je uporządkowane, potem mrożę w pojemniczki lub suszę na zimę i mam swoje...a jak pachnie swój majeranek z ogródka bajka
jeszcze mam też pietruszkę ozdobną w kółku czy szczypiorek taki do używania na bieżąco
te koła robią ład i porządek
____________________
Lusi Lubię go:)
basia3 10:45, 13 lut 2017


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
wczoraj używałam suszonego majeranku z ogródka mamy aromat przecudny, bez porównania ze sklepowym.
____________________
JEST DOBRZE :D
lutroja 11:17, 13 lut 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
basia3 napisał(a)
wczoraj używałam suszonego majeranku z ogródka mamy aromat przecudny, bez porównania ze sklepowym.


teraz czeka mnie przekopanie szpadlem całości bo trochę dałam obornika jesienią ...już cierpię hehehe
____________________
Lusi Lubię go:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies