Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lubię go :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Lubię go :)

basia3 15:21, 13 lut 2017


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Mi już się tęskni za ruchem na świeżym powietrzu, nawet mogę kopać, za dużo w tym roku zimy mamy.
____________________
JEST DOBRZE :D
lutroja 09:08, 15 lut 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
basia3 napisał(a)
Mi już się tęskni za ruchem na świeżym powietrzu, nawet mogę kopać, za dużo w tym roku zimy mamy.


Mnie też już nosi ale plewienie i kopanie nie należą do moich ulubionych prac.... może dlatego, że dużo się już nakopałam szpadlem w tym ogrodzie, wszędzie to było perzowisko plątanina korzeni i twardo jak skała. A wszystko robię ręcznie, żeby jak najbardziej dokładnie ten perz wybrać,
oj gdybym tego nie polubiła tak naprawdę, to chyba nie byłabym w stanie mieć takiego ogrodu.
Znajomi mówili że zgupiałam, bo ja tak : z pracy o 15:00 szybko obiad jakiś i do ciemnego w ogrodzie ryłam i tak dzień w dzień zeszły rok od wiosny do jesieni, jak w transie . No przypuszczam że tej pracy będzie ciut mniej teraz także idzie ku lepszemu
____________________
Lusi Lubię go:)
Monia81 09:39, 15 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Witam się serdecznie Ogród tworzysz piękny, efekt super, fajnie się tak przechadzać po Twoim ogrodzie. Warzywnik to coś co lubię, taki poukładany. Ja też tak mam, z pracy, szybki obiadek i do kopania, pielenia, wszyscy się ze mnie śmieją, ale cóż ten typ tak ma
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
lutroja 10:26, 15 lut 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
Monia81 napisał(a)
Witam się serdecznie Ogród tworzysz piękny, efekt super, fajnie się tak przechadzać po Twoim ogrodzie. Warzywnik to coś co lubię, taki poukładany. Ja też tak mam, z pracy, szybki obiadek i do kopania, pielenia, wszyscy się ze mnie śmieją, ale cóż ten typ tak ma


dziękuję bardzo i witam równie ześwirowaną ogrodniczkę warzywa masz piękne
____________________
Lusi Lubię go:)
kamila66 10:29, 15 lut 2017


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Tą geowłókninę ze skarp możesz w przyszłości ściągnąć, jak ziemia się uleży to już się nie sypie.
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
lutroja 13:55, 15 lut 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
kamila66 napisał(a)
Tą geowłókninę ze skarp możesz w przyszłości ściągnąć, jak ziemia się uleży to już się nie sypie.


Witam w moim ogródku W agro już teraz wycinam coraz to większe koła przy roślinach żeby miały gdzie się rozrastać , aż w końcu całą ściągnę
____________________
Lusi Lubię go:)
Kawa 14:19, 15 lut 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Witaj
bardzo fajne zmiany
podoba i się twój gabionowy murek z kamieniami
sami robiliście czy kupowaliście
czy mogłabyś mi na priv napisać jak finansowo wam to wyszło?
sory ale taki by mi pasowa a róże opcje teraz wertuję
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
mamuska1980 20:18, 15 lut 2017


Dołączył: 24 sty 2016
Posty: 981
Witam i ja.
Mnie też się podobają Twoje gabiony i również jeśli mogę to poproszę na priv namiary.
Warzywnik pierwsza klasa
____________________
ogród zapracowanej mamuśki
lutroja 14:58, 16 lut 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
Kawa napisał(a)
Witaj
bardzo fajne zmiany
podoba i się twój gabionowy murek z kamieniami
sami robiliście czy kupowaliście
czy mogłabyś mi na priv napisać jak finansowo wam to wyszło?
sory ale taki by mi pasowa a róże opcje teraz wertuję


witam i dziękuję
wiadomość poszła na priv
____________________
Lusi Lubię go:)
lutroja 14:59, 16 lut 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
mamuska1980 napisał(a)
Witam i ja.
Mnie też się podobają Twoje gabiony i również jeśli mogę to poproszę na priv namiary.
Warzywnik pierwsza klasa


wiadomość na priv wysłana , dziękuje bardzo
____________________
Lusi Lubię go:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies