Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród za grosze

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród za grosze

GorAna 12:25, 26 sty 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16016
Roso, ostatnio nieczęsto się loguję, po cichutku przeglądam co nieco na O.
Czytam Twoją opowieść i jak bym siebie widziała przed laty
Jesteś pozytywistką z krwi i kości.......to też mój ulubiony okres w literaturze i sposób na życie
Czekam na dalszą relację i nie mogę się doczekać stanu obecnego....zapewne niesamowity
Pozwolę sobie Ciebie odwiedzać
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Rosa 12:38, 26 sty 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
górka hortensjowa to totalna porażka
z posadzonych latem 2014 r. 40 sadzonek mojej produkcji mało co zostało. Hortensję bardzo łatwo się rozmnaża



no to posadziłam niezawodne zapchajdziury czyli piękne cynie w 3 kolorach białym, zielonym i ilumination. Jakie wyrosły kolory same widzicie, tak to jest z nasionami





MirellaB 12:39, 26 sty 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152


Witaj. Czytam i oglądam z wielką przyjemnością.
To zdjęcie cudne Co to za piękność?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Rosa 12:46, 26 sty 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
i takietamy .... jak u wszystkich





i prześliczna gaura wyhodowana z nasionka, która skradła moje serce. Kwitnie do mrozów, nic nie wymaga prócz kropelki wody i miłości i jest urzekająco piękna i wdzięczna jak tancerka falująca na wietrze





Rosa 13:26, 26 sty 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
rok temu - zachwaszczony narożnik - teraz "irisownik" i rozsadnik z naparstnicami, dziewannami, rutewką i Złocieniem właściwym półpełnokwiatowym Crazy Daisy. Na zdjęciu obok aralia - ciut podrosła



trawy na wrzosowisku i sosna Pinus jeffrei Joppi, 3 cyprysy spiralis posadzone w trójkącie, miłorząb Mariken szczepiony i szczepione modrzewie Stiff Weeper, Blue Dwar, Larix Horstmann Recurved, Blue Ball, buk kolumnowy Dawyck Purple, cyprysiki no i brzoza miniaturowa z powyginanymi gałązkami








Rosa 13:46, 26 sty 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
szalały kosmosy pełne, które wyrosły na potwory, nie było dla nich podpór, wszystko przewróciły



różanka się zagęściła, rozchodniki zapowiedziały zbliżającą się jesień



I chociaż nie mam drzew liściastych prócz orzecha trochę listków było od sąsiadów. I tak się dowiedziałam, że oprócz dębów i brzóz sąsiedzi mają tulipanowca i klona złotego. Zrobiła się jesień




pokazały się też grzyby



No i przyszła pora zakończyć rok 2015.

Czy dużo wydałam?
Nasiona nie są drogie, kupiłam trochę traw, drzewka szczepione kupowane jesienią jak zwykle na all... też drogo nie kosztowały. W tym roku na ogród nie wydałam więcej niż tys. zł.

Rosa 13:48, 26 sty 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
MirellaB napisał(a)


Witaj. Czytam i oglądam z wielką przyjemnością.
To zdjęcie cudne Co to za piękność?


to róża Jive, zmienia kolor jak przekwita (płowieje)
Rosa 13:50, 26 sty 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
GorAna napisał(a)
Roso, ostatnio nieczęsto się loguję, po cichutku przeglądam co nieco na O.
Czytam Twoją opowieść i jak bym siebie widziała przed laty
Jesteś pozytywistką z krwi i kości.......to też mój ulubiony okres w literaturze i sposób na życie
Czekam na dalszą relację i nie mogę się doczekać stanu obecnego....zapewne niesamowity
Pozwolę sobie Ciebie odwiedzać
Pozdrawiam



miło się czyta takie słowa
i zapraszam
Rosa 13:53, 26 sty 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Iwk4 napisał(a)
Ewuniu, pięknie opowiedziałaś o początkach. Wieczorem rezerwuję czas na odsłonę roku 2016


2016 będzie jutro , dziś mam fuchę do zrobienia. Przez te oczy wszystko mi idzie powoli.
Potrzymam w napięciu przez noc
olga80 18:20, 26 sty 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Bardzo ciekawa opowieść będę podglądać
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies