Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

lutroja 10:23, 15 lut 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
witam, się serdecznie i kibicuję w tworzeniu
____________________
Lusi Lubię go:)
ElzbietaFranka 10:26, 15 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Witam na ogrodowisku. Jest was dwoje do ogrodu to dobrze, ze macie wspolne hobbb. Trudno o efektach jeszcze cos powiedziec bo na razie to poczatki realizacji przynajmniej na zdjeciach, ale projekt fajny. Kaskadka i oczko juz jest woda to bardzo wazna rzecz w ogrodzie. Jeszcze nie raz bedziecie sadzic pozniej przesadzac bo tak jak wszyscy tutaj jestesmy laikami w tej dziedzinie i wszyscy sie uczymy.
Hortensje lubia rosnac w polcieniu i trzeba je codziennie podlewac dosy sporo.

Widze moze sie mylę, ze przykrywacie ziemie folia a nie agrowloknina. Folia nie przepuszcza powietrza do ziemi i bardzo zle wplywa na korzenie krzewow i innych roslin zaparza ziemie, woda nie ma odpływu, tak jak pisze moze sie myle.

Masz dzialke tyle samo co ja 40 arow jest co robic.
Źycze powodzenia
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Monia81 10:50, 15 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7994
lutroja - dziękuję bardzo, kibicowanie się przyda, i pomocna dłoń

ElzbietaFranka- tak pomoc w osobie mojego M jest, rzeczywiście upodobania i hobby mamy bardzo zbliżone. Ziemię przykrywaliśmy agrowłókniną 50 gramową, cieszę się że do Was trafiłam bo będę potrzebować jak już pisałam pomocnej rady. A na działeczce faktycznie jest co robić, ale dla mnie to forma relaksu. Pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
MirellaB 11:03, 15 lut 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Witaj Poczynania ogrodowe będę u Ciebie podglądała
Polecam lekturę z wątku tematycznego o macie przeciw chwastom - link tutaj http://www.ogrodowisko.pl/watek/736-mata-przeciw-chwastom
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
AniazZielone... 11:07, 15 lut 2017


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Witaj Moniko
Przychodzę z rewizytą. Działeczka fajna, mnie jak zawsze urzekł warzywnik, jest na co popatrzyć. Mój to jest maleńki w porównaniu z Twoim.
Skalniaczek super, czekam na wiosenne zdjęcia.
Pozdrawiam
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
Monia81 11:59, 15 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7994
MirellaB dziękuję za wizytę, właśnie czytam wątek o macie i nie wiem co zrobić z agrowłókniną pod tym kamyczkiem , ależ mam dylemat

Aniu Twoje poczynania też będę śledzić, a warzywniak taki duży bo w sumie jestem z tych co lubią przetwory robić własnymi ręcami no to tak wyszło, no i zawsze mogę się podzielić
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Aurelllia 15:28, 15 lut 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
To wiosna pracowita się zapowiada
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Monia81 18:47, 15 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7994
Aurelllia tak wiosna zapowiada się pracowicie, a na koniec sezonu mam nadzieję, że efekty będą A tak to wyglądało pod koniec 2016 roku (zdjęcie robione przez okno). Liczę na Waszą pomoc, bo w pierwszej kolejności tą częścią ogrodu chcę się zająć (to widok z tarasu). Działka jest wąska bo 14,5 metra, ale długa
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 18:50, 15 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7994
Spróbuję rozrysować swoją działkę. Dobrze, że trafiłam do Was w takim momencie Wiem już że agrowłóknina wypada z ogrodu, więc kamyk będzie ściągany raz jeszcze
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Aurelllia 18:55, 15 lut 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Oczywiście, że będą Zawsze każdy sezon to jakieś nowości i zmiany
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies