Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

inka74 13:20, 18 lut 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
Wpadłam z rewizytą. Dużo masz już zrobione. Działka duża. Spore pole do popisu. Pokoje ogrodowe lub taka falista ścieżka z nasadzeniami w poprzek działki optycznie by ją skróciły. Zmieniły perspektywę. Spisz sobie wszystkie funkcje/elementy ogrodowe typu plac zabaw, miejsce na ognisko, na meble ogrodowe, wędzarnia, sad, warzywnik itp. Jakie byś chciała mieć w ogrodzie. Wybierz styl ogrodu jaki ci się podoba. Zobacz jakie rośliny są sugerowane. Wybierz najpierw te największe stanowiące bazę a potem resztę. Jednym słowem zastanów się nad ogólnym planem całości aby potem łatwiej już szły prace.

Jeżeli masz pytania - pytaj w wątkach tematycznych i ogrodowych. Tu wszyscy pomagają jak zapytasz. I to jest w ogrodowisku fajne. Warunek, że ty też nie będziesz biernie czekać na pomoc. Większość pracy i tak jest po twojej stronie.

Będę kibicować. Pozdrawiam
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
kamila66 15:32, 18 lut 2017


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Witam się ja
Także pomyślałam o pokojach ogrodowych
Jak masz zamiar zrywać szmatę to zamień kamyki na korę, jak będzie dużo kory nie będzie wiele chwastów.
Ja do dzisiaj w niektórych miejscach jeszcze mam szmatę pod kamieniami, ale robi się coraz ciaśniej więc będzie znikać szmata i kamienie
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
gosika67 15:37, 18 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Monia co u Ciebie? Robi się wiosennie, coś się pojawia, jakieś zalążki roślinek wiosennych?
U nas bzy mają pąki, jak to widzę lepiej się oddycha.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Monia81 21:50, 18 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
anbu napisał(a)
Witaj Moniko

Witam Aniu już biegnę pospacerować po Twoim ogrodzie
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:51, 18 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
BasiaLT napisał(a)
Witaj Moniś przyleciałam z rewizyjną. Bardzo fajnie idą wam prace w ogrodzie. Z przyjemnością będę zaglądać częściej.

Basiu dziękuję za odwiedziny Prace idą powoli, ale do przodu
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:53, 18 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Iwonko - bardzo dziękuję Teraz mam moment na dobrze zastanowienie się na razie skaczę i oglądam Wasze piękne ogrody
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:57, 18 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Kamilo - dziękuję za radę odnośnie kamyka też tak myślałam, że jak zdejmę szmatę no to ten kamyk będzie trzeba chyba jednak wymienić na korę na razie jestem w fazie zastanawiania się co począć
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 22:00, 18 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
gosika67 napisał(a)
Monia co u Ciebie? Robi się wiosennie, coś się pojawia, jakieś zalążki roślinek wiosennych?
U nas bzy mają pąki, jak to widzę lepiej się oddycha.


Ja dziś nic nie zrobiłam, na razie wszystko stoi w wodzie, jeszcze trochę śniegu jest, ziemia zamarznięta, to jeszcze jakaś mżawka leciała Wiosny na razie u mnie nie widać a już se planowałam, że drzewka owocowe przelecę z sekatorem
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
paulina_ns 15:18, 19 lut 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Witaj Monia, ja też u Ciebie Pospacerowałam i powiem Ci,że pole do popisu masz piękna, duża działka będzie się działo! Super warzywniak! Zaznaczam do obserwowanych i uciekam dalej
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
oKarolina 22:23, 19 lut 2017


Dołączył: 03 sty 2016
Posty: 49
Witam Monia, wpadłam z rewizytą. Piękny, duży ogród, dużo pracy za Tobą i jeszcze dużo pracy w przyszłości, ale co to dla nas . Warzywnik robi wrażenie...
____________________
Karolina: Ogródek na Agrestowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies