Gdzie jesteś » Forum » Przyjmę » Roślinki

Pokaż wątki Pokaż posty

Roślinki

kokunia 15:01, 18 lut 2017


Dołączył: 19 lis 2016
Posty: 32
Zakładam ogród i mam do Was wielką prośbę. Jeśli ktoś mógłby podzielić się jakimiś roślinkami- żurawki, hosty, jeżówki lub inne byliny- to bardzo proszę o wiadomość.
Nowalijka 18:58, 30 kwi 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Jeśli ktoś z Was robi porządek w ogródku i ma w nadmiarze przywrotnika, to chętnie się nim zaopiekuję.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Channach 07:33, 02 maj 2017

Dołączył: 18 cze 2014
Posty: 61
Kokunia ode mnie za jakiś miesiąc możesz dostać żurawki (chce im dać czas na ukorzenienie się) i ewentualnie trochę rojników
____________________
Aśka - Świat Channach
kokunia 17:49, 03 maj 2017


Dołączył: 19 lis 2016
Posty: 32
Channach, dziękuję bardzo za odpowiedź. Z chęcią przygarnę każdą roślinkę a żurawki to z wielką przyjemnością, bo strasznie mi się podobają. Jak będą gotowe do wysyłki to daj znać i wtedy się dokładnie umówimy na pv. Jola
Laila 23:09, 11 maj 2017


Dołączył: 11 maj 2017
Posty: 11
Mam łozy z 3 odmian winorośli (biały słodki, różowy późny deserowy, ciemny idealny na wino i do deski serów)
agrest czerwony i biały
mięta pieprzowa z czerwoną łodygą bardzo aromatyczna
nasiona: róży białej, lubczyku lekarskiego, dzwonka ogrodowego.
drzewka dwa - wiśnia
Mak wschodni paper velvet
rozchodniki - gwiaździsty i z czerwoną obwódką (rosną mi jako chwasty)
moga dojść do tego jeszcze dwa niskie żywotniki w bardzo kiepskim stanie gdyż obecne stanowisko im absolutnie nie służy.

a sama poszukuję derenia białego, derenia złotokorego, dereń jadalny, lawenda, kostrzewa sina i zwyczajna, wrzosy wrzośce, mak niebieski, mak fioletowy, mak pomarańczowy, mak żółty, sadzonki goździków mix kolorów szczegółnie zalezy mi na pachnących, berberys kolumnowy czerwony i zielony, berberys płożący, Davidia, atkindia pstrolistna, powojniki, hedery w różnych odmianach barwnych.

przygarnę także porzeczki : czarną, czerwoną i białą oraz maliny (sadzonki) polska czerwona, biała, żółta i malinojeżyna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies