Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowocześnie z różAnką :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie z różAnką :D

anna_t 17:50, 29 cze 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Aniu tam jest jedna sadzonka którą dostałam od Agaty chyba rok temu.
powiększyła się dwukrotnie! nie wiem jak to się rozmnaża bo to nie bylina tylko chyba krzewinka...
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
AgataP 18:48, 29 cze 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
anna_t napisał(a)
Aniu tam jest jedna sadzonka którą dostałam od Agaty chyba rok temu.
powiększyła się dwukrotnie! nie wiem jak to się rozmnaża bo to nie bylina tylko chyba krzewinka...


Ania dziabiesz na pół i masz dwie
____________________
Z Pszenicznej...
inka74 11:48, 30 cze 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
anna_t napisał(a)

Iwona tak jezówki są za hortkami i pewnie kiedyś będę jak radzisz je przesadzać. ale narazie one dwa razy mniejsze i myślę ze zanim je wyprowadzę na ludzi to minie z 5 lat bo naprawde pokraki straszne...
Firletkami chętnie się podzielę
kupiłam przez przypadek na rynku po 2 zł ale będę pamiętać jakby nie przeżyły
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 12:01, 30 cze 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
anna_t napisał(a)
czego to są siewki? mam podejrzaną ale nie chcę sugerować

Ania - a jakie one są w dotyku te listki siewek? Szorstkie czy gładkie takie jak nawoskowane? Jak szorstkie to możne być jeżówka. Mam u siebie taką o bardziej pękatych a nie długich listkach. Fiolka mam i ja, dostałam razem z rodkim kilka lat temu i do dziś ciągle gdzieś mi wychodzi. Tylko, że fiołek ma ciemniejsze listki i takie gładkie, delikatne w dotyku. Mam wrażenie, że pełznie po rabacie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
jankosia 22:39, 30 cze 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Cześć Ania, kopę lat Ależ ci wszystko buszem zarosło to ho ho Przyszłam kostki cisowe w bylinowym buszu oglądać a tu pasy lawendy z... kostrzewą? Oj kobitko, ty to potrafisz wywrócić wszystko o 180 stopni Planujesz tą kostrzewę w takich kępkach trzymać czy jak? Bo ona generalnie to dąży do tego abt samosiewem opanować teren- tak często mają krótkowieczne rośliny - taki ich sposób na przetrwanie a nasza udręka

I czy mi się wydaje czy plac zabaw poszedł pod pędzel? Bo nie pamiętam żeby biały był:/
Jak się przypomnisz to ci mikołajkowych siewek ukopię ale to się sieje jak głupie wiesz o tym?

Trzymam kciuki żeby testy wyszły ok. Jestem przekonana że wyjdą ok
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
anna_t 22:45, 30 cze 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
AgataP napisał(a)


Ania dziabiesz na pół i masz dwie

heh... że taka blondyna ze mnie? no dobra ogarnę
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 22:45, 30 cze 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
inka74 napisał(a)
kupiłam przez przypadek na rynku po 2 zł ale będę pamiętać jakby nie przeżyły

spoko
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 22:47, 30 cze 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
inka74 napisał(a)
Ania - a jakie one są w dotyku te listki siewek? Szorstkie czy gładkie takie jak nawoskowane? Jak szorstkie to możne być jeżówka. Mam u siebie taką o bardziej pękatych a nie długich listkach. Fiolka mam i ja, dostałam razem z rodkim kilka lat temu i do dziś ciągle gdzieś mi wychodzi. Tylko, że fiołek ma ciemniejsze listki i takie gładkie, delikatne w dotyku. Mam wrażenie, że pełznie po rabacie.

dobra jutro macać będę, szorstkie - jeżówka, śliskie - fiołek

uhh.. ale mam skojarzenia..
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 23:18, 30 cze 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
jankosia napisał(a)
Cześć Ania, kopę lat Ależ ci wszystko buszem zarosło to ho ho Przyszłam kostki cisowe w bylinowym buszu oglądać a tu pasy lawendy z... kostrzewą? Oj kobitko, ty to potrafisz wywrócić wszystko o 180 stopni Planujesz tą kostrzewę w takich kępkach trzymać czy jak? Bo ona generalnie to dąży do tego abt samosiewem opanować teren- tak często mają krótkowieczne rośliny - taki ich sposób na przetrwanie a nasza udręka

I czy mi się wydaje czy plac zabaw poszedł pod pędzel? Bo nie pamiętam żeby biały był:/
Jak się przypomnisz to ci mikołajkowych siewek ukopię ale to się sieje jak głupie wiesz o tym?

Trzymam kciuki żeby testy wyszły ok. Jestem przekonana że wyjdą ok

poczekaj, poczekaj bo mądrze gadasz...kostrzewa krotkowieczna?? jezu...
zamiast kostrzewy narazie rozchodnik dałam ale generalnie kostrzewa - kępki. i co teraz? dupa
testy.. napewno napiszę.
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
inka74 08:21, 01 lip 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Wrzuciłam u siebie listki fiołka i jeżówek.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies